Archiwum

SORry, zabijam

Droga Redakcjo, chciałabym podzielić się swoją tragedią z czytelnikami waszego pisma, jaka spotkała mnie po wizycie w mińskim szpitalu – rzekomo powiatowym. Otóż 18 sierpnia (sobota) o godzinie 22.00 zawiozłam męża Mariusza C. (lat 35) na SOR.

Oprawcy działkowców

W okresie wakacyjnym na terenie ogródków działkowych w rejonie Mińska Mazowieckiego miały miejsce włamania do domków i pomieszczeń gospodarczych. W drugiej połowie sierpnia mińskim policjantom zgłoszono cztery włamania, do których doszło w Nowych Osinach. W rozwiązanie sprawy i wykrycie sprawców zaangażowali się mińscy dzielnicowi.

Odwiedziny w komendzie

Policjantów z mińskiej Komendy odwiedziła grupa dzieci, uczęszczających w okresie wakacyjnym na zajęcia profilaktyczne do świetlicy w Targówce. W ramach realizowanego tam programu profilaktycznego, dzieci w czasie wolnym od lekcji, a teraz w okresie wakacyjnym odbywały zajęcia, które miały ukształtować w nich  właściwe i bezpieczne zachowania.

Ratowali na obwodnicy

Co roku policjanci z mińskiej Komendy Powiatowej w symulowanych zdarzeniach ćwiczą się z zakresu zarządzania kryzysowego. Ma to sprawdzić ich przygotowanie i wypracować standardy przeciwdziałania i niwelowania nieprzewidzianych zagrożeń w przyszłości. W tym roku zaplanowano symulacje wypadków drogowych na mińskiej obwodnicy, która za kilka dni miała być oddana do użytku

Paserskie zarzuty

Policjanci z Dobrego rozwiązali sprawę kradzieży spawarki i piły spalinowej, które stracił jeden z mieszkańców miejscowej gminy. Policjanci namierzyli dwóch sprawców kradzieży i dotarli do dwóch paserów, którzy kupili złodziejskie fanty. Dorośli podejrzani usłyszeli już policyjne zarzuty.

Pijane zarzuty

Trzy zarzuty karne usłyszał 22-letni Paweł T. z gminy Halinów, którego zatrzymano w pościgu na drodze w Brzezinach. Mężczyzna jechał pijany, bez uprawnień, a do tego znieważył i naruszył nietykalność interweniujących mundurowych.

Szkoły za darmo

Centrum Kształcenia EDUKATOR rozpoczęło swoją działalność 1 września 2010 roku, otwierając swoje oddziały we Włodawie i Otwocku. Od 1 czerwca 2011 roku uruchomiony został kolejny oddział – tym razem w Mińsku Mazowieckim

Zabił na pasach

W środę, 8 sierpnia około godz. 10.45 doszło do kolejnego wypadku, tym razem w Mińsku Mazowiecki.

W poprzek jezdni

W poniedziałek, 13 sierpnia w Wólce Czarnińskiej w gminie Stanisławów na drodze krajowej nr 50 doszło do wypadku drogowego.

Zniszczyli pomnik

Wygięty pomnik, odkręcona latarnia i uszkodzony mechanizm jednego z masztów flagowych – to widok, z jakim zetknęli się policjanci wezwani na skwer przy ul. 1 PLM w Mińsku Mazowieckim.

Auto z Internetu

Policjanci specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości internetowej sprawdzą czy jeden z mieszkańców halinowskiej gminy nie stał się pokrzywdzonym w wyniku oszustwa.

Kradną rowery

W środę, 15 sierpnia z klatki schodowej bloku nr 5 przy ulicy 1PLM Warszawa w Mińsku Mazowieckim skradziono dwa rowery – górski i turystyczny.

Skradziona Panda

W niedzielę, 19 sierpnia nieznani złodzieje ukradli Fiata Pandę zaparkowanego na jednym z parkingów przy ulicy Warszawskiej.

Pułapka w Okuniewie

Słynny zakręt w Okuniewie na ul. Stanisławowskiej, tuż za rynkiem, przy zakręcie na Stanisławów, zbiera każdego roku straszne żniwo.

Komu ukradli rower?

Policjanci z prewencji poszukują właściciela roweru, co do którego zachodzi podejrzenie, że może pochodzić z kradzieży i mógł być porzucony przez sprawcę kradzieży.

Chodniki strachu

W niedzielę 8 lipca w godzinach popołudniowych, na skrzyżowaniu ulicy Tartacznej z ulicą Zachodnią miał miejsce wypadek drogowy.

Zobacz więcej: 1   |   2   |   3   |   4   |   5      »      [107]