Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Kwarantanna na komisariacie

Komisariat policji w Sulejówku został objęty kwarantanną. Jest to spowodowane kontaktem jednego z funkcjonariuszy z osobą zakażoną koronawirusem.

Autor: (kpp)

Włamywacz na monitoringu

Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego z domów na terenie Sulejówka. Łupem sprawców padły pieniądze, sprzęt RTV oraz biżuteria. Do przestępstwa doszło w sylwestrową noc. Jedna z kamer monitoringu zarejestrowała wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym zdarzeniem.

Autor: (kpp)

Sulejówek seniorom

W Sulejówku miało miejsce oficjalne otwarcie dziennego domu Senior+. W uroczystości wzięło udział wielu znakomitych gości. Jednak najcenniejsza na uroczystości była obecność seniorów.

Autor: (łk)

Kolizja na Okuniewskiej

W Sulejówku na ul. Okuniewskiej doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Zdarzenie miało miejsce 19 lutego około godz. 16.30 na odcinku niedawno zmodernizowanej drogi.

Autor: (kpp)

Spalone poddasze

W czwartkowy wieczór 23 stycznia w Sulejówku miał miejsce pożar murowanego budynku mieszkalnego. Osoby zamieszkujące obiekt położony przy ul. Wiosennej opuściły go o własnych siłach przed przybyciem na miejsce zastępów straży pożarnych. Ratownicy po ponad czterogodzinnej akcji ugasili ogień. W wyniku pożaru spaleniu w całości uległo poddasze wraz z wyposażeniem. Uratowano pozostałą część budynku.

Autor: (kpp)

Skuterem na gazie

Policjanci z komisariatu w Sulejówku ujawnili nietrzeźwego kierowcę skutera. Miało to miejsce 3 stycznia w godzinach przedpołudniowych.

Autor: (kpp)

Sulejówczanin bez prawa

W sobotę 11 stycznia policjanci z komisariatu w Sulejówku otrzymali zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów na ul. Jana III Sobieskiego.

Autor: (kpp)

Złotka Sulejówka

Złote gody w Sulejówku świętowało w tym roku 13 par małżeńskich. Podczas uroczystości, która miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 4, jubilaci odebrali z rąk burmistrza Arkadiusza Śliwy prezydenckie medale z długoletnie pożycie małżeńskie.

Autor: (łk)

Wywiadowcy na ulicach

Mieszkaniec Sulejówka usłyszał dwa zarzuty karne – jazdy samochodem pomimo zakazu oraz posiadania marihuany. To efekt działań policyjnych wywiadowców, którzy pojawili się na terenie Sulejówka. Nieumundurowani funkcjonariusze w nieoznakowanych radiowozach za cel postawili sobie właśnie zwalczanie przestępczości narkotykowej i samochodowej.

Autor: (kpp)

W bok po pijaku

W sobotę, 30 listopada policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej w Sulejówku. Doszło do niej po godzinie 20 na ul. Piłsudskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący Skodą nie zachował ostrożności i uderzył w bok Toyoty.

Autor: (kpp)

Gasili na patrolu

Funkcjonariusze z Sulejówka zapobiegli rozprzestrzenieniu się pożaru, który wybuchł na jednej z posesji w mieście. Podczas nocnego patrolu zauważyli dym, który wydobywał się z drewnianego budynku. Natychmiast rozpoczęli akcję gaśniczą.

Autor: (kpp)

Dubel na promilach

Policjanci w krótkim odstępie czasu dwukrotnie zatrzymali pijanego sulejówczanina, który poruszał się samochodem po mieście. Miało to miejsce w niedzielę, 17 listopada. Pierwsza kontrola miała miejsce kilkanaście minut przed 10:00 na ul. Chopina.

Autor: (kpp)

Zagubiony w Sulejówku

Funkcjonariusze z Sulejówka zostali wezwani w rejon ul. Pl. Czarnieckiego, gdzie błąkał się starszy człowiek z zanikami pamięci. Policjanci na miejscu zauważyli mężczyznę, który nie wiedział, gdzie jest i gdzie mieszka.

Autor: (kpp)

Świątynny włamywacz

Mińscy kryminalni ustalili jednego z podejrzanych o włamanie do kościoła w Sulejówku. Na początku października sprawcy dostali się na teren zakrystii, skąd ukradli mikrofony bezprzewodowe, pozłacany kielich mszalny oraz pieniądze z sejfu. Łączna wartość strat wyniosła ok. 7 tys. zł.

Autor: (kpp)

Płacze za ścianą

Płacz dzieci i głośna muzyka dobiegająca z jednego z mieszkań w Sulejówku była powodem policyjnej interwencji. Funkcjonariuszy wezwała mieszkanka bloku, którą zaniepokoił taki hałas w sąsiednim lokalu.

Autor: (kpp)

Złodziej z wózkiem

Policjanci z Sulejówka zatrzymali podejrzanego o kradzież w jednym z marketów na terenie miasta. Stało się to po otrzymaniu informacji od pracowników sklepu, że ujęli złodzieja na gorącym uczynku. Mundurowi natychmiast pojechali pod podany adres. Zastali tam 40-letniego mężczyznę ze sklepowym wózkiem wypełnionym artykułami spożywczymi i chemicznymi. Jak ustalili policjanci, mężczyzna minął linię kas, wyszedł ze sklepu z towarem, za który nie zapłacił i został zatrzymany na parkingu przez pracowników ochrony.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: 1   |   2   |   3   |   4   |   5      »      [20]