SulejówekTylko w Sulejówku

Nareszcie można swobodnie organizować ciekawe wydarzenia. Skoro tak, to już 25-26 czerwca zapraszamy na stadion w Sulejówku, gdzie czeka nas turniej piłkarski rocznika 2011, w którym udział weźmie 16 zespołów z całego Mazowsza i... gość specjalny – zachęca Piotr Wieczorek ze Stowarzyszenia Rozwijamy Talenty...

Turniej z Listkiem

Tylko w Sulejówku / Turniej z Listkiem

Na stadionie będącym bazą pamiętnego Euro 2012 gościem specjalnym będzie Michał Listkiewicz – znana postać środowiska piłkarskiego. Tym razem jako autor książki Listek, w której opisuje swoje przeszło 50 lat sędziowskiej kariery.
Spotkanie otwarte zaplanowano na 16:00 w niedzielę 26 czerwca, podczas którego będzie można nabyć egzemplarz książki z dedykacją autora. Dlaczego Sulejówek? To tutaj swój pierwszy mecz w karierze sędziował właśnie Listek. Związana jest z tym ciekawa anegdota, ale o niej będzie można się dowiedzieć właśnie podczas spotkania.
Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie pokaz gry w teqball z udziałem samego mistrza Polski tej raczkującej innowacyjnej dyscypliny. Warto dodać, że Michał Listkiewicz jest prezesem Polskiego Związku Teqballa. On także będzie sędzią meczu finałowego.
Wydarzenie dofinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego i Powiatu Mińskiego.

Numer: 25/26 (1288/1289) 2022   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *