Archiwum

Spłonęły przez trawę

Jeszcze nie tak dawno wojewoda apelował o zaprzestanie wypalania traw, w związku z zagrożeniem, jakie ten proceder za sobą niesie. Niestety, nie wszyscy wzięli sobie te przestrogi do serca, dlatego w zeszłym tygodniu strażacy musieli aż 26 razy interweniować podczas pożarów traw.

Niepozorna matka

Matka z dwójką dzieci w osobowym samochodzie na parkingu dla ciężarówek – taką zmyślną przykrywkę opracowała sobie pewna mieszkanka Grodziska Mazowieckiego. Nie przewidziała tylko jednego – że to właśnie ona może przykuć uwagę parkingowych dozorców.

Sny z artyzmu

Co roku w kwietniu mamy okazję podziwiania młodych talentów. To za sprawą wernisażu dyplomowego uczniów liceum plastycznego, którzy w ten sposób podsumowują cztery lata nauki artystycznych i stricte praktycznych umiejętności...

Nasze włosy

Profesjonalna pielęgnacja włosów to pojęcie, do którego jeszcze nie tak dawno, bo dwie dekady temu, nie przywiązywano takiej uwagi. Dopiero w ostatnich latach nastąpił rozwój branży fryzjerskiej, a wraz z nim ruszyła lawina niosąca ze sobą specjalistyczne urządzenia do pielęgnacji, takie jak infrazony i sauny, oraz nowe technologie i rozwój w branży kosmetycznej, który poskutkował kosmetykami o działaniu głęboko regenerującym i nawilżającym

Nowy Citroen DS5

W związku z premierą nowego modelu Citroen DS5 chcielibyśmy przybliżyć Państwu jego sylwetkę
Zaskakujący i urzekający Citroen DS5 zapewnia przyjemność prowadzenia i dobre samopoczucie we wnętrzu. Stanowi udane połączenie wyszukanego design i zaawansowanej technologii, godząc estetykę, bezpieczeństwo, osiągi oraz ochronę środowiska – i to bez żadnych kompromisów.

Zaginęła...

Krystyna Bielicka wyszła z domu w Sulejówku 25 marca 2012r, z zamiarem wyjazdu na spotkanie pielgrzymów na Starym Mieście w Warszawie.

Odnaleźli tytoń

Policjanci z mińskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zdobyli cenne informacje, dotyczące mężczyzny, który może ukrywać w swoim domu hurtowe ilości papierosów bez znaków skarbowych.

Tragedia w Mrozach

W środę, 4 kwietnia po godzinie 15 policjanci otrzymali informację, że na mieszkalnym poddaszu w budynku w którym mieści się Zakład Opieki Zdrowotnej w Mrozach wybuchł pożar.

Uczą i cieszą

W piątek, 13 kwietnia 2012 r. już od godziny 9.00 sala gimnastyczna Chemika zaroi się od trzecich klas gimnazjalistów. Jest ich w tym roku 150 mniej, więc tym bardziej mogą wybierać wśród ofert szkół ponadgimnazjalnych – od liceów po zawodówki. Wszystko będą mieli podane na wyciągnięcie ręki i tylko od ich wyczucia zależy, po jaką ofertę sięgną i którą ostatecznie wybiorą. Ważne, by wybrali szkoły, które...

Nie marnuj jedzenia

Marnowanie żywności to problem wielowymiarowy, o negatywnych skutkach ekologicznych, społecznych oraz finansowych. Wyrzucając jedzenie marnujemy nie tylko produkt spożywczy. Bezużyteczne staja się wówczas wszystkie nakłady związane z jego produkcją, transportem, zakupem oraz przechowywaniem. Wytwarzamy więcej odpadów i zwiększamy emisje gazów cieplarnianych

Kurier w zasadzce

Policjanci z wydziału zajmującego się ściganiem przestępstw akcyzowych próbowali namierzyć kuriera tytoniowej kontrabandy, który przywoził papierosy do Mińska Mazowieckiego.

Spuścili paliwo

W środę, 28 marca policjanci z komisariatu w Mrozach patrolowali rejon autostrady A2 niedaleko Kałuszyna.

Znaleźli złodzieja

W szkolnym internacie przy ulicy Budowlanej w Mińsku grasowali złodzieje. Nieznani sprawcy ukradli z niego prywatnego laptopa, a ich namierzeniem zajęli się kryminalni.

Śmiertelnie potrącił

Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował miński sąd wobec 21-letniego Sebastiana G., który potrącił 46-letniego mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku.

Pożar w bloku

W piątek, 30 marca w Mińsku przy ul. Kopernika miał miejsce pożar w pomieszczeniu kuchennym w budynku wielorodzinnym.

Rozbójnicy za kratkami

W ostatnim tygodniu policjanci dwukrotnie zatrzymywali sprawców rozbojów. Pierwszego szukali w związku z rozbojami dokonywanymi na terenie Mińska.

Zobacz więcej: [1]      «      4   |   5   |   6   |   7   |   8      »      [109]