Archiwum

W poprzek jezdni

W poniedziałek, 13 sierpnia w Wólce Czarnińskiej w gminie Stanisławów na drodze krajowej nr 50 doszło do wypadku drogowego.

Zniszczyli pomnik

Wygięty pomnik, odkręcona latarnia i uszkodzony mechanizm jednego z masztów flagowych – to widok, z jakim zetknęli się policjanci wezwani na skwer przy ul. 1 PLM w Mińsku Mazowieckim.

Auto z Internetu

Policjanci specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości internetowej sprawdzą czy jeden z mieszkańców halinowskiej gminy nie stał się pokrzywdzonym w wyniku oszustwa.

Kradną rowery

W środę, 15 sierpnia z klatki schodowej bloku nr 5 przy ulicy 1PLM Warszawa w Mińsku Mazowieckim skradziono dwa rowery – górski i turystyczny.

Skradziona Panda

W niedzielę, 19 sierpnia nieznani złodzieje ukradli Fiata Pandę zaparkowanego na jednym z parkingów przy ulicy Warszawskiej.

Pułapka w Okuniewie

Słynny zakręt w Okuniewie na ul. Stanisławowskiej, tuż za rynkiem, przy zakręcie na Stanisławów, zbiera każdego roku straszne żniwo.

Komu ukradli rower?

Policjanci z prewencji poszukują właściciela roweru, co do którego zachodzi podejrzenie, że może pochodzić z kradzieży i mógł być porzucony przez sprawcę kradzieży.

Chodniki strachu

W niedzielę 8 lipca w godzinach popołudniowych, na skrzyżowaniu ulicy Tartacznej z ulicą Zachodnią miał miejsce wypadek drogowy.

Bez zabezpieczenia

Niemal milion złotych kosztuje II etap budowy placu zabaw w miejskim parku. Zabawki cieszą najmłodszych, niestety dorośli nieco lekkomyślnie ulegają pokusie kolorowych sprzętów, pozwalając dzieciom na beztroską zabawę. Urządzenia choć kiepsko, a wręcz wcale nie zabezpieczone, nie są jeszcze oddane do użytku, tym samym zabawa na nich może okazać się niebezpieczna

Ruszyły maszyny

W zeszłym miesiącu pisaliśmy o transformacji, jaka czeka plac przed dworcem kolejowym PKP w Mińsku. W zasadzie trudno wyjaśnić, dlaczego od czasów towarzysza Wiesława Gomułki w zakresie poprawy wyglądu nie działo się tam nic

Żegnali Nagrabę

W Dłużewie pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły odbyły się półkolonie dla dzieci z Dłużewa i okolicznych wiosek. Pogoda dopisywała, więc mogli zrealizować cały program pod hasłem bezpiecznych, sportowych i artystycznych wędrówek po Dłużewie i Mazowszu śladami przeszłości. Przy okazji podziękowali dyrektor Nagrabie za 12 lat poświęconych dłużewskiej szkole

Nowe ścieki

W przedsięwzięciach gospodarczych gminy Kałuszyn problem sanityzacji należy do priorytetowych. Pod koniec grudnia 2007 roku opracowany został optymalny wariant rozwiązania gospodarki ściekowej dla całej gminy. Na sesji Rady Miejskiej burmistrz Marian Soszyński złożył radnym i sołtysom obszerną informację na ten temat

Mieszkańcy ujęli...

Policjanci wielokrotnie przestrzegali mieszkańców powiatu przed domokrążcami, którzy szukają łatwej okazji do popełnienia przestępstwa. Pozostawione bez opieki wartościowe przedmioty, pieniądze, biżuteria  czy też sprzęt elektroniczny są często celem złodziei.

Pijani sąsiedzi

Na Trakcie Brzeskim doszło do kolizji drogowej. Na zaparkowaną na poboczu mazdę najechał volkswagen transporter. Na miejsce wezwano patrol policji. Okazało się, że kierowca z volkswagena, 38-letni obywatel Ukrainy ma prawie 4 promile alkoholu w organizmie.

Wjechał w radiowóz

Było już po północy. Kierowca citroena na ulicy 1. PLM w Mińsku Mazowieckim wymusił pierwszeństwo na jadącym z naprzeciwka radiowozie i uderzył w policyjny wóz.

Osobiste porachunki

Późną nocą nieznany mężczyzna podjechał skuterem pod prywatną posesję w Sulejówku, rzucił w BMW butelką z łatwopalnym płynem i uciekł.

Zobacz więcej: [1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5      »      [109]