Niebezpieczne rewiry

Kilkudziesięciu policjantów z mińskiej komendy i podległych komisariatów przez kilka godzin poszukiwało zaginionej 83-latki z Gminy Jakubów.

Odnaleźli zaginioną

Niebezpieczne rewiry / Odnaleźli zaginioną

Kobieta wyjechała z domu rowerem i się zgubiła. Zaniepokojona rodzina od razu powiadomiła policjantów z Dobrego. Najbliżsi staruszki martwili się o nią, bo miała problemy z pamięcią i mogła zgubić drogę do domu.
Do akcji poszukiwawczej włączyło się kilkudziesięciu policjantów, między innymi z Dobrego, mińskiej komendy i sąsiednich komisariatów. Funkcjonariuszy wspomagali też kierowcy, którzy przez cb radia przekazywali w eter informacje o zaginionej kobiecie.
Mundurowi z Dobrego zdobyli w końcu informację od pracowników pracujących przy budowie autostrady, którzy widzieli w okolicach Jędrzejowa kobietę podobną do tej poszukiwanej. Po kilku godzinach żmudnych działań udało się odnaleźć najpierw porzucony rower, a później przemoczoną staruszkę. Kobieta tłumaczyła się, że nie wiedziała, jak może wrócić do domu. Okazało się, że 83-latka próbowała przejść tunelem pod autostradą. Na szczęście staruszce nic się nie stało, trafiła jedynie na obserwację do szpitala. Policjanci dziękują wszystkim osobom, które pomagały w poszukiwaniach 83-latki i radzą, aby w przyszłości rodziny zwiększyły nadzór nad osobami starszymi, które łatwo mogą zapomnieć drogi powrotnej do domu.

Numer: 2012 19Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *