Archiwum

Osiem za procesję

Karę ośmiu lat więzienia za spowodowanie katastrofy zagrażającej życiu i zdrowiu wielu osób dostał Wojciech A., który dwa lata temu pijany wjechał w procesję w Latowiczu. To ostateczny wyrok, bo apelacja została odrzucona

Pobity nastolatek

W sobotę 15 stycznia około godziny 21.55 w okolicach stanisławowskiego parku gminnego doszło do pobicia 17-latka.

Bezpieczni w ferie

Okres ferii zimowych, każdego roku związany jest ze wzrostem liczby nieszczęśliwych wypadków, utonięć na dzikich lodowiskach, wypadków drogowych, przestępstw kryminalnych, wykroczeń na szkodę nieletnich.

Obrobili bazarek

Niewielki bazarek znajdujący się w Mińsku przy ulicy Warszawskiej różni się od starego mińskiego targowiska przede wszystkim schludnym wyglądem. Tutaj pawilony handlowe zachęcają do zakupów, ale – jak się okazuje – kuszą również złodziei.

Oszukani w sieci

Internet daje wiele możliwości, a wielu nie potrafi bez niego żyć. Sieć jest jednak miejscem niebezpiecznym, bo działa w niej mnóstwo oszustów, których nie rzadko ciężko wytropić.

Roczny bilans

W sobotę 21 stycznia w budynku Komendy Powiatowej Policji w Mińsku odbyła się roczna odprawa podsumowująca efekty pracy mińskich stróżów prawa w 2010 roku.

Furtka niezgody

Droga Redakcjo. Zwracam się z prośbą o pomoc w sprawie zamkniętej furtki w „Budowlance” od ulicy Jasnej, gdzie mieszkamy na terenie szkoły, a jest nas kilkanaście rodzin.

Poczwórne zderzenie

W piątek 14 stycznia około godziny 15.00 w Sulejówku na ulicy Trakt Brzeski doszło do wypadku, w którym zderzyły się aż 4 samochody.

Smutki i plany

Przez trzy sezony mieszkańcy Mińska Mazowieckiego i okolic mieli możliwość korzystania tylko z lodowiska, bo basen rodził się w bólach, a proces inwestycyjny od podjęcia uchwały zobowiązaniowej do uroczystego otwarcia trwał 6 lat i miał wiele zawirowań. Mińsk i jego mieszkańcy zasłużyli na tego typu obiekt, ale czy są w pełni zadowoleni... W pierwszą rocznicę funkcjonowania aquaparku z dyrektorem Robertem Smugą – jego zarządcą, rozmawia Marek Suwała

Drogi Redaktorze Naczelny!

Piętnaste urodziny... Jak ten czas leci i jak wiele przewinęło się przezeń trudnych chwil, to najlepiej widać po Twoich siwych włosach.

Promilowy pośpiech

W środę 22 grudnia około godziny 15.40 w Starej Niedziałce na ulicy Mazowieckiej pijany kierowca spowodował wypadek.

Spłoszone włamanie

W niedzielę 19 grudnia o godzinie 17.00 doszło do włamania do jednego z domów w Kazimierowie. Nieznany sprawca uszkodził drzwi tarasowe, narażając w ten sposób właścicieli na starty w wysokości tysiąca złotych.

Wędrówka z happy endem

Stróże prawa bacznie patrolują ulice, zwracając uwagę na każdy niepokojący szczegół. Tak właśnie udało im się odnaleźć zagubionego, chorego mężczyznę.

Kryminalne sukcesy

Mińscy stróże prawa mogą sobie dopisać do listy kolejne dwa wielkie sukcesy. W ostatnich dniach zatrzymali 27-letniego Łukasza M., który poszukiwany był europejskim nakazem aresztowania i trzema listami gończymi.

Niespokojna Wigilia

Nie wszyscy mogli się cieszyć spokojnie spędzoną Wigilią. Tego dnia funkcjonariusze odnotowali aż trzy niebezpieczne zdarzenia, do których doszło na terenie powiatu mińskiego.

Złoty finisz

W październiku rozpoczęły się rozgrywki II ligi w brydżu sportowym w ramach sezonu 2010/2011. Rywalizacja odbywała się w Olsztynie i prowadzona była systemem 2-dniowych zjazdów

Zobacz więcej: [1]      «      19   |   20   |   21   |   22   |   23      »      [107]