Spady medialne

40 (1044) 2017

Burmistrz wyjaśnił, jak według niego miałby wyglądać projekt ustawy metropolitalnej. – Mińsk Mazowiecki leży w takiej bliskości Warszawy, że naturalnym wydaje się, że jego związek ze stolicą Polski powinien być sformalizowany.

– Już załatwił SKMkę z Hanią od kamienic i to wystarczy.

39 (1043) 2017

No już decyzja podjęta  – wywalam się z tego posranego facebooka. Aż łeb napierdala od tych waszych postów – a gdzie paznokcie... a gdzie fryzjer... a co lepsze jest... czy te grzyby są jadalne... Ha... ha kurwa debile... Do nie do widzenia...

– Łatwo wejść, ale nawet po wyjściu g... pozostanie

38 (1042) 2017

Przebudowa ulicy Przemysłowej to niestety porażka projektanta i nadzorcy – niestety naszym, mieszkańców, podatników kosztem... Będzie wąska, ciasna jezdnia w obie strony, prawdopodobnie brak ścieżek rowerowych przy tak niepotrzebnie szerokich chodnikach. Będzie przede wszystkim brak infrastruktury parkingowej dla obsługi firm tam usytuowanych.

– A brak inwestycyjnego połączenia z ul. Huberta to lokalna kontrabanda

37 (1041) 2017

Nie należy usuwać pomników żołnierzy sowieckich. Na naszych terenach zginęło aż 600 tys. radzieckich żołnierzy. To nie byli zbrodniarze, przynajmniej nie w dużej części. Walczyli bohatersko...

– Bo szła z nimi gorzała, a za nimi enkawudziści...

36 (1040) 2017

Nie rozpoczął się jeszcze rok szkolny, a Mińsk w godzinach popołudniowego szczytu zaczyna przypominać Warszawę. Koszmarne korki w centrum, zatkana Warszawska, remont mostu na Budowlanej, rozkopana Dąbrówki, prace na Sosnkowskiego, zamknięty przejazd pod torami kolejowymi zrobiły swoje.

– Jakubowski stara się dorównać swej pryncypałce, która właśnie rozkopała Nowy Świat

35 (1039) 2017

Zapraszam wszystkich do polubienia mojego oficjalnego fanpage! Będzie dużo o mieście i regionie, o wydarzeniach, inwestycjach, sporcie i edukacji. Będzie o wiele mniej politycznie, ale za to merytorycznie.

– Teraz Jakubowski będzie wyrzucał z grona znajomych krytyków... merytorycznych

34 (1038) 2017

Wierzymy, że jest możliwe naprawienie krzywd przez burmistrza, porozumienie i współpraca. O to będziemy się modlić 16 sierpnia za wstawiennictwem błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki.

– Bez egzorcysty nie dadzą rady

32 (1036) 2017

Ksiądz Cempura ze znawstwem próbował kolejnych potraw. – Kiełbasa wiejska jest z charakterem. Nalewka pyszna, dobra na deser. A to – mówił przestawiając kolejny talerzyk – mnie nie powala.

– Zapewne, powiadam wam, były to golce, albo baby. Ziemniaczane oczywiście

31 (1035) 2017

Podczas jednej z ostatnich sesji burmistrz Marcin Jakubowski mówił,
że przyszłością Mińska są ekologiczne autobusy. Na razie nie muszą
być nowoczesne. Ekologiczność liczy się tylko w 5%.
– No, ale głupota ma aż 95 procent...

30 (1034) 2017

Arystoteles wyróżniał trzy ustroje właściwe – monarchię, arystokrację i politeję i trzy zwyrodniałe – tyranię, oligarchię i demokrację. Dziś jesteśmy na drodze do politei, wychodząc z bardzo kiepskiej demokracji...

– Zanim będziemy mieli gwaranta stabilności społecznej i trwałości państwa, czyli silną klasę średnią miną lata, a może i wieki

29 (1033) 2017

Jesteśmy uważani za zieloną gminę, staramy się podejmować takie działania, by to określenie miało odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ale planowana linia bynajmniej nie wpłynie na poprawienie nastroju ekologii w gminie. I to nas niepokoi.

– Wójt Uchman się niepokoi, ale czy stanie z mieszkańcami w proteście...

28 (1031) 2017

O konkursie na dyrektora szkoły podstawowej w Kałuszynie musi
wiedzieć prezes Jarosław Kaczyński.
– I zapewne się dowie, ale będzie już za późno...

27 (1031) 2017

Kebab zdemolowany – ogłosił jeden z moich znajomych, diagnozując,
że to wyraz nienawiści i działań politycznych jednej partii. Afgańczyka
odwiedziła właśnie sąsiadka, rozmawiali o tym, co się stało. Gdy
zasugerowałam facebookowe rewelacje, oboje spontanicznie prychnęli
śmiechem...
– I tak fakty dokonane i historię tworzą głupcy

26 (1030) 2017

W czerwcu ruszy rozbudowa ulicy Dąbrówki na odcinku od ulicy Warszawskiej do ulicy Mickiewicza. Władze miasta proszą kierowców o wyrozumiałość.

– A mieszkańców o patrzenie wykonawcy na ręce i nogi, by nie zwiał z budowy

24 (1028) 2017

Od dewastacji fontanny minęło już pół roku... Już dawno powinna ona działać i cieszyć mieszkańców miasta oraz gości odwiedzających Mińsk... Jak to możliwe, że nieodpowiedzialne zachowanie młodego człowieka pozbawiło miasto tak okazałej atrakcji na tak długi czas?

– Jakubowski doszedł do wniosku, że lepsza sucha, bo wystarczy, że jemu leci jak z cebra

23 (1027) 2017

W części pierwszej, odbytej w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Mrozy, Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Rady w imieniu obecnych na sesji złożyli życzenia panu Burmistrzowi z okazji 20-lecia pracy na stanowisku wójta, a obecnie burmistrza, wręczając kwiaty i symboliczny upominek.

– A ten skromny upominek to... BERŁO symbolizujące królewską, czyli nieograniczoną władzę. Choć sesję odbyto, buława w odbycie się nie zmieści...

Zobacz więcej: [1]      «      3   |   4   |   5   |   6   |   7      »      [19]