Spady medialne

Precz z globalnym terrorem pandemicznym… Rok 2020 to Orwellowski rok 1984, czyli globalna dyktatura na różne sposoby i we wszystkich dziedzinach życia. Czas zakończyć KŁAMdemię już w niedzielę 16 sierpnia

– A jeśli mają rację, to co się stanie z WHO, rządami bojaźliwych państw i naszym Szumowskim. Na szafot?


Codziennie mierzy się z krytyką, bo trudny ma fach. Jest komendantką Straży Miejskiej w Mińsku. Sprawy niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda trzeba troszkę poczekać. Zorganizowana w każdym calu, wygadana, mądra i… Można wymieniać w nieskończoność.

– Nie ma to jak zgrana klaka

Jako fundacja, która od wielu lat dba o godne upamiętnianie ważnych rocznic w najnowszej historii Polski, pragniemy przypomnieć, że znak Polski Walczącej jest chroniony. Robienie takich pieczątek na ręce świadczy o kompletnej ignorancji pracowników instytucji miejskich.

– Mogły opieczętować się od środka i pokazywać tylko wyznawcom LGBT

Jak niesie wieść gminna, wkrótce będziemy miastem pikników. Co o tym sądzicie?

– Aż miło odpowiadać na głupie pytania… Komu szkodzą pikniki?

Kto panu tego naopowiadał? Jaki wyrok? Widzę, że kłamstwa są w dalszym ciągu masowo rozpowszechniane. Prawda jest taka, że gmina nie ma żadnych zobowiązań w tym płatności na rzecz Stowarzyszenia z Lipin.

– Jednak trzeba Jaszczukowi to i owo udowodnić. Takiej buty nie odpuścimy…

Tu chodzi o bezpieczeństwo wszystkich… w innych miastach nie widać takich pijanych zgrupowań, którzy śpią w biały dzień na trawniku.

– Bo na wirusa odmęty najlepsze są mocne procenty

W sklepie maski, w kościele maski, na wybory maski, a w szkole, gdzie jest skupisko nawet kilkuset osób, covid nie atakuje i maski niepotrzebne, ani nawet płyn do dezynfekcji.

– W ramach polityki depopulacji jeszcze zaszczepią i zaczipują