Spady medialne

5 (800) 2013

Niestety, tak. Sytuacji ekonomiczno-finansowa zmusiła nas do podjęcia pewnych decyzji i wprowadzenia zmian w zakresie funkcjonowania tygodnika. Jedną z takich decyzji było właśnie wprowadzenie odpłatności za tygodnik.
- A teraz sytuacja, czyli brak popytu (a nie mówiłem!) spowodował, że znowu będą rozdawać i niepoczytalnie chwalić się poczytnością.

- Odwołała mnie Rada Nadzorcza 28 grudnia. Zapytałem się, czy mogą podać przyczyny takiej decyzji. Wtedy usłyszałem, że burmistrz, który reprezentuje właściciela spółki, powiedział, według ich wersji, że nie widzi dalszej współpracy z zarządem spółki, cz

4 (799) 2013

\"\\"Spady\"Mińsk zebrał ponad 30 tysięcy złotych, Warszawa Wesoła – ponad 29 tysięcy, Sulejówek – 12 tysięcy...
- Jakoś nikt nie policzył, ile wydano na organizację imprez związanych z 21 WOŚP.

Trzej muszkieterowie (z ugrupowań będących w opozycji do burmistrza), niespodziewanie optujący za konsultacjami społecznymi, zostali określeni przez innych radnych jako osoby „lansujące się w mediach”. Takiego sformułowania
użył radny Robert Gałązka (PO).
- Jak

3 (798) 2013

Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że nie umiem się chwalić, a jednak w tym artykule chcę opowiedzieć o swoim małym –wielkim sukcesie. I najważniejsze, że nie tylko moim.
- Jak Wałęsa – NIE CHCEM, ALE MUSZEM.

Trzeba było gości z Kijowa, żeby wspólnie kolędować po polsku. (...) MBP zaczęła rok od zaproszenia na spotkanie z kulturą rosyjską.
- I tak rozkwita słowiańska przyjaźń. Mimo mordów, gwałtów i wstydu... 

2 (797) 2013

Miejski Dom Kultury zaproponował to, do czego jesteśmy już przyzwyczajeni. O ile imprezy pałacowe są dość łatwe do przewidzenia, o tyle Muzeum Ziemi Mińskiej (MZM) wciąż zaskakuje ciekawymi pomysłami.
- I kontrowersyjnymi, które budzą odruchy wymiotne. A stałej ekspozycji jak nie było, tak  nie ma.

1 (796) 2013

Święta w PRL-u dla dzisiejszych czterdziestolatków i ludzi starszych mają wartość sentymentalną.

- Nie tylko, bo kiedy wychodzi na jaw pokolejkowy artretyzm, pojawiają się wcale niesentymentalne słowa.

51-52 2012

- Chodzę do szmateksów w dni, gdy mogę kupić fajne ciuszki za 1 zł. I nie wstydzę się tego. Bo czy biedy powinnam się wstydzić. Poza tym, wiele osób, nawet tych zamożnych kupuje używane ubrania.

- I jak w takiej sytuacji nie potwierdzić, że  „wybór odpowiedniego prezentu gwiazdkowego jest nie lada wyzwaniem”? Za  kilkadziesiąt złotych można obdzielić cały blok lub ulicę

2012 50

Pokazujemy, że życie, tam gdzie mieszkamy, nie jest czasem łatwe, że zdarzają się kradzieże, pobicia, ale z drugiej strony, mówimy o tym, że jak jedna osoba robi źle, to nie znaczy, że całe osiedle trzeba skreślić.

- Rodzynki bywają wszędzie, nawet w zakalcu. Tylko, czy nim nie pachną...

2012 50

Radni niczym lwy walczyli o granice obwodów wyborczych i „głowy” swoich wyborców. Przy okazji wzajemnie wytykali sobie zagrania polityczne i kumoterstwo. W ostateczności okazało się, że uchwała, którą podjęli, jest niezgodna z prawem.

- Pan komisarz wyborczy twierdzi, że nie zostały ujęte wszystkie tereny i budynki.  Pewnie, że nie, ale burmistrz w swojej propozycji też ich nie ujął.

Zobacz więcej: [1]      «      16   |   17   |   18   |   19   |   20