Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Piękno bez skalpela

Wysmukła sylwetka jest obecnie uważana powszechnie za piękną, aby ją uzyskać stosujemy: diety, ćwiczenia fizyczne, ubrania korygujące- nie zawsze jednak jesteśmy w stanie uzyskać zamierzony cel. Oporny, lokalnie nagromadzony tłuszcz może pomóc usunąć intralipoterapia, która jest doskonałą alternatywą dla wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą zdecydować się na zabieg chirurgiczny – liposukcję

Zaginął Zbigniew Kiełczykowski

Policjanci z wydziału kryminalnego poszukują zaginionego Zbigniewa Kiełczykowskiego. Mężczyzna w poniedziałek 24 września 2012 roku wyjechał do pracy w Wielgolesie z domu rodzinnego w Latowiczu.

Ośmiolatka prosiła o pomoc

Policjanci bardzo poważnie podchodzą do każdego zgłoszenia, dokładnie weryfikując i sprawdzając relację przekazywaną przez rozmówcę. Czasami sytuacja wymaga od policjantów błyskawicznej reakcji.

Diler za kratami

Mińscy kryminalni sukcesywnie prowadzą działania wymierzone w osoby, które nielegalnie posiadają narkotyki i dilerów handlujących środkami odurzającymi.

Odwiedziny w Trójce

Policyjni przewodnicy z psami, przy akompaniamencie dźwięków z policyjnych syren, przywitali przedszkolaki z mińskiej trójki, czekające na mundurowych na placu zabaw. Spotkanie rozpoczęło się krótką prelekcją na tematy związane z bezpieczeństwem na drodze, jazdą w fotelikach i pasach bezpieczeństwa, a kończąc na właściwym przechodzeniu przez jezdnię. Maluchy usłyszały też kilka ciekawostek związanych ze służbą psów w Policji.

TIR-em po pijaku

Dzięki obywatelskiej reakcji jednego z kierowców z powiatu węgrowskiego udało się zatrzymać 23-letniego Iwana V. obywatela Białorusi, który jechał pijany TIR-em. W środę, 19 września wczesnym rankiem oficer dyżurny przyjął zgłoszenie od kierowcy osobowego auta o podejrzanej ciężarówce jadącej krajową „50-tką” od strony Stanisławowa w kierunku Mińska Mazowieckiego.

Nielegalny towar

W czwartek, 20 września policjanci z drogówki prowadzili kontrole samochodów na ulicy Warszawskiej w Kałuszynie. W pewnej chwili zauważyli opla astrę z podejrzanie niskim zawieszeniem. Wyglądało to tak, jakby samochód jechał obciążony towarem.

Policjanci na pikniku

Policjanci z mińskiej komendy i halinowskiego komisariatu przyjechali na niedzielny piknik do Halinowa. Ich udział w tym wydarzeniu był ściśle związany z prezentacją radiowozów i sprzętu techniki kryminalistycznej.

Kwaśne przewinienie

Piąty rok z rzędu policjanci z komendy powiatowej korzystają z zaproszenia Agnieszki Wanke, nauczycielki z SP-2 w Sulejówku do udziału w akcji „Jabłko czy Cytrynka”. Tym razem do funkcjonariuszy z drogówki dołączyli policjanci z prewencji sulejóweckiego komisariatu i komendant lokalnej Straży Miejskiej Edyta Koślacz.

Sposoby na cellulit

Po zabiegach odmładzających twarz  czas na brzuch, pośladki, biodra, uda, kolana i... piersi. Właśnie te części ciała atakuje cellulit tworzący charakterystyczne pofałdowanie i nieregularności skóry podobne do skórki pomarańczy

Śmierć na skrzyżowaniu

Zmienna pogodowa aura ma wpływ na warunki panujące na drogach. Niezwykle ważne jest dostosowanie prędkości, ale też zachowanie odstępów oraz przestrzeganie oznaczeń drogowych. Jeżeli te warunki będą spełnione, to wielu kierowców może uniknąć niebezpiecznych konfrontacji z innymi uczestnikami ruchu.

Odblaski na nowy rok

Kapelan mińskiej Policji ksiądz Jerzy Danecki podczas swojej codziennej posługi zawsze pamięta o tym, że bezpieczeństwo mieszkańców jest bardzo ważne. Szczególnie dzieciom tłumaczy, że powinny pilnować się w drodze do szkoły, zwłaszcza kiedy idą poboczem jezdni lub jeżdżą rowerami. Od kilku lat dla zaakcentowania swojego przekazu kapelan zaprasza policjantów na spotkanie z młodzieżą klas pierwszych, rozpoczynającą swoją przygodę ze szkołą.

Nie tylko botox...

Starzenie się skóry, powstawanie zmarszczek jest wynikiem działania czynników wewnątrzpochodnych (starzenie genetyczne i hormonalne – nieuniknione) oraz czynników zewnątrzpochodnych (środowiskowych – promienie słoneczne, palenie tytoniu, używki, niewłaściwe odżywianie), które mogą znacznie przyspieszyć ten proces. W poprzednim artykule starałam się przybliżyć dwie mało inwazyjne procedury korekcyjne wykorzystywane w medycyny estetyczne – zabiegi toksyną botulinową oraz wypełnianie tkanek (np. kwasem hialuronowym). Teraz przedstawiam kolejne metody, które mogą pomóc cofnąć zegar starzejącej się skóry

Błąd 404

Strona o podanym adresie nie istnieje.

Zobacz więcej: [1]      «      17   |   18   |   19   |   20   |   21