Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Doskonalenie w górach

Dla TSD Ronin początek ferii zimowych to nie tylko niezwykle udany start na Mistrzostwach Polski WKSF w Mińsku Mazowieckim, ale też krótki wyjazd szkoleniowo-wypoczynkowy. Siedmioosobowe grono osób z klubu przebywało na zgrupowaniu zimowym w Górach Świętokrzyskich

Autor: (łk)

Popis najmłodszych

Najmłodsi zawodnicy Klubu Walki Grappler wzięli udział w Noworocznych Otwartych Mistrzostwach Szczytna Dzieci w Jujitsu.

Autor: (łk)

MOSiR bezkonkurencyjny

Drużyna MOSiR Mińsk Mazowiecki rocznik 2001 wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju piłki halowej OSiR Włochy CUP 2015. Po zaciętej rywalizacji młodzi mińszczanie okazali się bezkonkurencyjni i zasłużenie zwyciężyli zostawiając za sobą m.in. drużyny: Marcovii Marki, Olimpii Warszawa, Drukarza Warszawa, RKS Okęcie, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. W sumie w turnieju wystąpiło 14 drużyn z Warszawy oraz z województwa mazowieckiego.

Autor: (łk)

Rodzina na lodzie

MOSiR serdecznie zaprasza wszystkie rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w Familiadzie na lodzie, która odbędzie się 1 lutego 2015 o godz. 15:00 na Lodowisku Miejskim przy ul. Wyszyńskiego 56 w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (łk)

Policyjny opłatek

Jak co roku świąteczna aura zagościła na sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (łk)

Pucharowa piłka

W mińskim Koperniku odbyła się kolejna edycja turnieju halowej piłki nożnej pod nazwą Mińsk Maz. Cup 2015.

Autor: (łk)

Sulejówek mistrzów

Stypendia za wysokie wyniki sportowe młodym zawodnikom reprezentującym Sulejówek na arenie krajowej i międzynarodowej wręczył Burmistrz Miasta Sulejówek – Arkadiusz Śliwa.

Autor: (łk)

Zimowe kopanie

Zimowy turniej w halowej piłce nożnej to już bez wątpienia wizytówka Stanisławowa, która przyciąga z roku na rok coraz więcej drużyn. Nie tylko z powiatu mińskiego, Warszawy i okolic czy Wołomina ale także całej Polski. Poziom gry jest na coraz wyższym poziomie, co bardzo dobrze świadczy o tej dyscyplinie sportu

Autor: (łk)

Pięć lat pływania

20 stycznia Aquapark Miejski obchodził mały jubileusz – to już pięć lat od kompletnego oddania obiektu do użytku.

Autor: (łk)

Biwak przygotowań

Szkoła Podstawowa w Cygance stała się miejscem biwaku dla Akademii Sztuk Walki. Ponad 60 adeptów taekwon-do pod okiem 3 trenerów przygotowywało się do egzaminów na stopnie uczniowskie.

Autor: (łk)

Dobre z postępem

Niedawno przedstawiliśmy ranking gminnych witryn internetowych naszego powiatu. Mamy nadzieję, że ktoś wziął sobie do serca nasze wnioski i te strony, które znalazły się na dole tabeli zostaną zmodernizowane, a być może nawet całkiem zmienione, tak jak to stało się w Dobrem, gdzie pojawiła się całkiem nowa.

Autor: (łk)

Laury najlepszych

W Stanisławowie miało miejsce ostatnie spotkanie w roku 2014 przeznaczone dla adeptów obu sekcji Tang Soo Do Ronin: Stanisławów i Poświętne. Hala sportowa SP w Stanisławowie zgromadziła 50 zawodników, podopiecznych Jacka Keslera i Damiana Buczka. Młodym pasjonatom sztuk walki towarzyszyli rodzice i bliscy

Autor: (łk)

Mistrzostwa Walhalli

W Mińsku Mazowieckim na hali widowiskowo- sportowej ZS-2 przy ul. Siennickiej 17 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walk federacji WKSF

Autor: (łk)

Maty maluchów

W Przedszkolu Niepublicznym „Funny Kids” w Mińsku Mazowieckim odbył się Świąteczny Turniej Szachowy, rozegrany na dystansie 6 rund, tempem 15 minut do namysłu dla każdego zawodnika. W turnieju wzięły udział dzieci uczęszczające do Weekendowej Szkółki Szachowej oraz przedszkolaki biorące udział w zajęciach szachowych w przedszkolu „Funny Kids”

Autor: (łk)

Zagrali charytatywnie

W Halinowie został rozegrany turniej piłki halowej, z którego dochody zostały przekazane na pomoc niepełnosprawnemu dziecku. Zawody zorganizowali radny powiatowy Piotr Wieczorek wraz z Łukaszem Świstakiem – organizatorem Ligi Miejskiej w Sulejówku.

Autor: (łk)

Wigilia podsumowań

Do tradycji Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO należą coroczne spotkania wigilijne. Zgodnie z nią, w siedzibie klubu odbyła się Wigilia. W tym przedświątecznym tygodniu, który jest czasem składania życzeń i refleksji nad mijającym rokiem, w klubie, oprócz zawodników, zebrali się także ich rodzice oraz dawni klubowicze nie związani już aktywnie z Taekwon–Do, chętnie njednak odwiedzający klub chociaż raz w roku, aby podzielić się opłatkiem

Autor: (łk)

Zobacz więcej: [1]      «      79   |   80   |   81   |   82   |   83      »      [85]