Reprezentacja Publicznego Gimnazjum w Mrozach została mistrzem powiatu w koszykówce. W czwartek 21 stycznia w nowej hali sportowej przy ul. Pięknej w Mińsku Mazowieckim rozegrane zostały finały Powiatowych Mistrzostw Gimnazjów SZS w koszykówce chłopców.

Mrozy na eksport

W finałach mrozianie pokonali reprezentacje dwóch mińskich szkół: GM-3 48:43 oraz GM-1 70:56, zdobywając pierwsze miejsce w turnieju i prawo reprezentowania powiatu mińskiego w zawodach regionalnych. Drugie miejsce przypadło w udziale gimnazjum miejskiemu nr 1, Trójka zdobyła brąz, zaś poza podium znalazło się GPMS. Gimnazjum w Mrozach reprezentowali: Kacper Bredek, Bartosz Kaniewski, Arkadiusz Kowalik, Krystian Lipiński, Piotr Mroziewicz, Daniel Okrzejski, Jakub Osiński, Arkadiusz Szałanek, Adam Szczegielniak, Maciej Włodarczyk, Hubert Wójcicki (kapitan) oraz Jakub Żurawski. Opiekunem drużyny jest Andrzej Pieniak.

Numer: 6 (957) 2016   Autor: (łk)