SPS GOSiR Mrozy pokonał na wyjeździe rezerwy Legii. Podopieczni trenera Marcina Sentkiewicza w piątek, 8 stycznia, w pierwszym meczu po świątecznej przerwie  wygrali w Warszawie 3:2.

Legia zmrożona

Mrozianie po niezbyt efektownych trzech setach (-22, 24, 16) wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności w secie czwartym wygrywając do 19, a po nerwowym początku decydującego seta w końcówce nie dali jednak szans rywalom (-12) i z kompletem zwycięstw zajmują pierwsze miejsce w grupie B IV ligi. Drużyna GOSiR Mrozy wystąpiła w składzie: Karpiński Pi., Kuźniarski (kpt.), Chomicz, Sekular, Pukianiec, Kalisz, Krzyżanowski (libero 1) i Pytlos (libero 2) oraz Klik i Wróblewski. Kibice siatkówki już powinni rezerwować sobie czas na ciekawie zapowiadający się mecz derbowy. SPS GOSiR Mrozy podejmować będzie we własnej hali drużynę MMKS Mińsk Mazowiecki. Zawody odbędą się w sobotę 23 stycznia. Początek spotkania o godz. 16:00.

Numer: 3 (954) 2016   Autor: (łk)