Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Rakietki z Dębego

Za nami już kolejna odsłona Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego, który miał miejsce w minioną sobotę w hali sportowej w Dębem Wielkim.

Autor: (łk)

Walka przy stołach

To były już trzecie zawody z cyklu grand prix Mińska Mazowieckiego w tenisie stołowym. Poprzednie zostały rozegrane jeszcze w roku ubiegłym. Do stawania w szranki tej dosyć popularnej dyscypliny sportowej nie trzeba specjalnie zachęcać, co zresztą widać po liczbie zawodników.

Autor: (łk)

Dwunaste halowe

Zima to czas, w którym piłkarze przenoszą się z mroźnych boisk do zdecydowanie bardziej przytulnych hal sportowych. Dlatego jest to najlepszy czas do rozgrywania turniejów halowej piłki nożnej. W Kołbieli była to już XII edycja Halowego Turnieju Piłko Nożnej o puchar Wójta Gminy Kołbiel.

Autor: (łk)

Góralskie harce

Tegoroczne zimowisko z Akademią Sztuk Walki zgromadziło ponad 140 dzieci i dorosłych na dwóch turnusach. Od 16 do 23 stycznia w Zakopanem w ośrodku wypoczynkowym „Pawlikówka” wypoczywali młodsi uczestnicy, natomiast drugi tydzień ferii należał do nieco starszej ekipy ASW.

Autor: (łk)

Mocne korzenie

Dokładnie w 152 rocznicę wybuchu powstania styczniowego władze Halinowa postanowiły upamiętnić wydarzenia i osoby związane z tym zrywem niepodległościowym. Nie tylko burmistrz Adam Ciszkowski wraz z przewodniczącym rady Marcinem Pietrusińskim oddali hołd bohaterom...

Autor: (łk)

Doskonalenie w górach

Dla TSD Ronin początek ferii zimowych to nie tylko niezwykle udany start na Mistrzostwach Polski WKSF w Mińsku Mazowieckim, ale też krótki wyjazd szkoleniowo-wypoczynkowy. Siedmioosobowe grono osób z klubu przebywało na zgrupowaniu zimowym w Górach Świętokrzyskich

Autor: (łk)

Popis najmłodszych

Najmłodsi zawodnicy Klubu Walki Grappler wzięli udział w Noworocznych Otwartych Mistrzostwach Szczytna Dzieci w Jujitsu.

Autor: (łk)

MOSiR bezkonkurencyjny

Drużyna MOSiR Mińsk Mazowiecki rocznik 2001 wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju piłki halowej OSiR Włochy CUP 2015. Po zaciętej rywalizacji młodzi mińszczanie okazali się bezkonkurencyjni i zasłużenie zwyciężyli zostawiając za sobą m.in. drużyny: Marcovii Marki, Olimpii Warszawa, Drukarza Warszawa, RKS Okęcie, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. W sumie w turnieju wystąpiło 14 drużyn z Warszawy oraz z województwa mazowieckiego.

Autor: (łk)

Rodzina na lodzie

MOSiR serdecznie zaprasza wszystkie rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w Familiadzie na lodzie, która odbędzie się 1 lutego 2015 o godz. 15:00 na Lodowisku Miejskim przy ul. Wyszyńskiego 56 w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (łk)

Policyjny opłatek

Jak co roku świąteczna aura zagościła na sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (łk)

Pucharowa piłka

W mińskim Koperniku odbyła się kolejna edycja turnieju halowej piłki nożnej pod nazwą Mińsk Maz. Cup 2015.

Autor: (łk)

Sulejówek mistrzów

Stypendia za wysokie wyniki sportowe młodym zawodnikom reprezentującym Sulejówek na arenie krajowej i międzynarodowej wręczył Burmistrz Miasta Sulejówek – Arkadiusz Śliwa.

Autor: (łk)

Zimowe kopanie

Zimowy turniej w halowej piłce nożnej to już bez wątpienia wizytówka Stanisławowa, która przyciąga z roku na rok coraz więcej drużyn. Nie tylko z powiatu mińskiego, Warszawy i okolic czy Wołomina ale także całej Polski. Poziom gry jest na coraz wyższym poziomie, co bardzo dobrze świadczy o tej dyscyplinie sportu

Autor: (łk)

Pięć lat pływania

20 stycznia Aquapark Miejski obchodził mały jubileusz – to już pięć lat od kompletnego oddania obiektu do użytku.

Autor: (łk)

Biwak przygotowań

Szkoła Podstawowa w Cygance stała się miejscem biwaku dla Akademii Sztuk Walki. Ponad 60 adeptów taekwon-do pod okiem 3 trenerów przygotowywało się do egzaminów na stopnie uczniowskie.

Autor: (łk)

Dobre z postępem

Niedawno przedstawiliśmy ranking gminnych witryn internetowych naszego powiatu. Mamy nadzieję, że ktoś wziął sobie do serca nasze wnioski i te strony, które znalazły się na dole tabeli zostaną zmodernizowane, a być może nawet całkiem zmienione, tak jak to stało się w Dobrem, gdzie pojawiła się całkiem nowa.

Autor: (łk)

Zobacz więcej: [1]      «      80   |   81   |   82   |   83   |   84      »      [87]