Podopieczni trenera Marcina Sentkiewicza, czyli SPS GOSiR Mrozy przed licznie zgromadzoną we własnej hali publicznością odnieśli zwycięstwo 3:1 nad niepokonaną dotąd ekipą Wichra Kobyłka. Dzięki temu odrobili trochę punktów do lidera.

Wicher rozwiany

Po tradycyjnie już przegranym w dramatycznym stylu pierwszym secie (do 21) mrozianie pewnie wygrali kolejne trzy sety (do 21, do 8 i do 19). W czwartym wręcz zdeklasowali rywali po serii 12 zagrywek z rzędu Marcina Kuźniarskiego. Z kompletem zwycięstw za trzy punkty SPS GOSiR zajmuje I miejsce w grupie B IV ligi. Mrozianie wystąpili w składzie: Karpiński, Kuźniarski (kpt.), Chomicz, Sekular, Pukianiec, Kalisz i Krzyżanowski (libero) oraz Klik. Teraz czeka ich wyjazdowy mecz z warszawską Legią, a potempodejmą u siebie MMKS Mińsk Mazowiecki.

Numer: 1/2 (952/953) 2016   Autor: (łk)