Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Śmieciami w burmistrza

Podczas nadzwyczajnej sesji mińska rada odrzuciła projekty uchwał upraszczające system segregacji odpadów, co oznacza, że mieszkańcy nie będą mogli łączyć poszczególnych frakcji przy segregowanym zbieraniu odpadów.

Autor: (jaz)

Szpital do norm

Będzie nowoczesny blok operacyjny, oddział intensywnej terapii, laboratorium, sterylizatornia i apteka szpitalna.

Autor: (jaz)

Żuków progowy

W Żukowie ma miejsce sytuacja godna uwagi.

Autor: (jaz)

Targowisko śmieci

Niestety, wydłuży się pierwszy etap przebudowy miejskiego targowiska.

Autor: (jaz)

Przeciw nieletnim

Alkohol – nieletnim dostęp wzbroniony! To hasło było głównym tematem spotkania z przedsiębiorcami i innymi osobami odpowiedzialnymi za przestrzeganie zasad sprzedaży alkoholu na terenie naszego miasta.

Autor: (jaz)

Krew z pępowiny

Krew z pępowiny Lipiec to czas pobierania krwi pępowinowej, w której uczestniczą szpitale w całym kraju.

Autor: (jaz)

Dni radości

W dniach 25 i 26 lipca br. w godzinach 14 – 16 Chrześcijańska Fundacja Radość, Fundacja Stichting Intentio z Holandii, Joy Foundation z Wielkiej Brytanii, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mińsku Mazowieckim i Szkoła Podstawowa nr 2 zapraszają dzieci z rodzinami na dwa radosne dni gier i zabaw.

Autor: (jaz)

Fontanna wcześniej

Modernizacja targowiska ma opóźnienie, a fontannę uruchomią przed czasem. Takie rewelacje inwestycyjne zdradził burmistrz tuż przed głosowaniem nad własnym absolutorium.

Autor: (jaz)

Art-katastrofa

Grek Zorba określał niespodziewane i tragiczne wydarzenia jako piękne katastrofy. Kto przechodził w środę 3 lipca obok modernizowanej szkoły artystycznej, mógł również doznać niecodziennych wrażeń.

Autor: (jaz)

Komisja na zieleń

Swego czasu miński burmistrz zaprosił do siebie Pawła Wąsowskiego, Emilię Bogdanowicz, Bartosza Gromulskiego, Roberta Jaworskiego i Konrada Wąsika.

Autor: (jaz)

Rudno Fredry

Fundacja dla Kultury i Rozwoju Osobistego Moniki Gawrylak zaprasza gości w niedzielę 14 lipca 2013 r. na 16.00 do ogrodów Pałacu Rudno koło Kołbieli.

Autor: (jaz)

Nabór Mechanika

Proszę o sprostowanie dotyczące naboru do szkół średnich (tabela na stronie 5) nr 27 (822) 2013 tygodnika „Co słychać?”.

Autor: (jaz)

14 marszałek

Już po raz czternasty zostaną wyłonieni laureaci nagrody marszałka województwa mazowieckiego.

Autor: (jaz)

Odido w Mińsku

Właśnie otwarto w Mińsku dwutysięczny sklep Odido.

Autor: (jaz)

Wieczór Chrzciciela

Od kilku lat dzień patrona Mińska ogniskuje się w parafii pw. Jana Chrzciciela, gdzie odbywają się uroczystości odpustowe ku jego czci.

Autor: (jaz)

Ewelina od Korczaka

W Ośrodku Dokumentacji i Badań Korczakianum w Warszawie podsumowano konkurs o Januszu Korczaku dla uczniów gimnazjum: Bądź sobą – szukaj własnej drogi.

Autor: (jaz)

Zobacz więcej: [1]      «      152   |   153   |   154   |   155   |   156      »      [165]