Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Pomyślne wróżby

Do tradycji Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO należą coroczne spotkania wigilijne. W tym przedświątecznym tygodniu, który jest czasem składania życzeń i refleksji nad mijającym rokiem, w klubie oprócz zawodników zebrali się także rodzice klubowiczów, przyjaciele oraz dawni koledzy i koleżanki niezwiązani już aktywnie z taekwon-do, chętnie jednak odwiedzający klub chociaż raz w roku, aby podzielić się wspólnie opłatkiem.

Autor: (red)

Jeruzal odkrywców

Gmina Mrozy i Zespół Szkól w Jeruzalu 31 grudnia 2013 roku zakończyły realizację projektu „Moje przedszkole – wyspa szczęśliwych odkrywców”.

Autor: (red)

Integracja z Brodą

W Budowlance odbył się VI Integracyjny Koncert Mikołajkowy zorganizowany przez stowarzyszenie na rzecz dzieci upośledzonychumysłowo „Dzieciom Radość” z siedzibą w Ignacowie i Zespół Szkół Specjalnych w Ignacowie.

Autor: (red)

Bezpieczne i aktywne

Trzecia edycja kursu samoobrony „Bezpieczna i aktywna kobieta”, którego organizatorem był Miński Klub Sportowy Taekwon-Do, dobiegła końca. W środę 11 grudnia w auli ZSM-2 w Mińsku przy ulicy Siennickiej 17 miało podsumowano trzymiesięczne, bezpłatne zajęcia dla mińszczanek. Realizowano je we współpracy z Urzędem Miasta oraz przy poparciu policjantów z Komendy Powiatowej Policji.

Autor: (red)

Piękno z energią

W piątek, 13 grudnia 2013 roku w sali gimnastycznej Szkół Salezjańskich w Mińsku odbył się II Mikołajkowy Maraton Fitness. Organizatorzy – klub Pas a Pas i MOSiR zapraszali od godziny 18 do 21 do spędzenia na sportowo 3 godzin na różnego rodzaju zajęciach fitness.

Autor: (red)

Wodne spotkanie

W niedzielę 15 grudnia 2013 w mińskim aquaparku wystartował II Mityng Pływacki, którego organizatorem był MOSiR i KS Barakuda. Organizacja tego mityngu zakłada cykl 3 spotkań, tj. 15 grudnia w Mińsku, 23 marca w Garwolinie i 22 czerwca w Sokołowie Podlaskim.

Autor: (red)

Mistrzowie powiatu

W sobotę, 14 grudnia 2013 r. w sali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w judo dzieci, młodzików, juniorów młodszych i juniorów.

Autor: (red)

Warsztaty Mikołajkowe

6 grudnia to dzień radości, zabawy i upominków, tzw. Mikołajki.

Autor: (red)

Medalowe TSD

Kluby Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów i Poświętne oraz Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Wołomin świetnie zaprezentowały się podczas drugiej edycji Mistrzostw Polski Nowoczesnych Sztuk Walk „Silesian Samurai” rozgrywanych w od 30 listopada do 1 grudnia w Rybniku. Występ 11 zawodników obu klubów przyniósł sukces w postaci 26 medali, z czego aż 9 stanowiły te koloru złotego, 12 – srebrnego i 5 – brązowego.

Autor: (red)

Walki mikołajkowe

W sobotę, 7 grudnia, w nowej hali sportowej w Dębem Wielkim rozegrano VI Mikołajkowy Turniej Taekwon-do ITF zorganizowany przez Akademię Sztuk Walki.

Autor: (red)

15. liga halówki

Rusza XV liga piłki nożnej halowej o puchar starosty mińskiego burmistrza miasta Mińsk Mazowiecki i komendanta oddziału specjalnego żandarmerii wojskowej.

Autor: (red)

Start do wody

W niedzielę 24 listopada odbyła się pierwsza runda czwartej edycji Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Pływaniu w sezonie 2013/2014. W zawodach wzięli udział zawodnicy z klubów Orka Ostrów Mazowiecka, Ósemka Siedlce, MG-Sports, Delfin Legionowo, MTS Zambrów, Delfin Garwolin, Wilanowia Warszawa oraz zawodnicy niezrzeszeni.

Autor: (red)

Mówili o walkach

W sobotę, 23 listopada 2013 w Poświętnem odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Tang Soo Do prowadzone przez szefa instruktorów Polskiej Federacji Tang Soo Do – Marcina Kostyrę IV dan.

Autor: (red)

Sukcesy z wody

Mińscy pływacy nie zwalniają tempa. W weekend 7-8 grudnia wzięli udział w dwudniowych zawodach pływackich o puchar prezydenta Ciechanowa z okazji 15-lecia klubu Orka Ciechanów połączonych z Ogólnopolskim Sprawdzianem Wszechstronności i Wytrzymałości dzieci 11- i 12-letnich.

Autor: (red)

Cegłów w związku

Podczas ostatniej sesji cegłowscy radni jednogłośnie podjęli uchwałę o przystąpieniu gminy Cegłów do Związku Gmin Wiejskich RP.

Autor: (red)

Karolina w Jakubowie

We wtorek, 26 listopada 2013 roku w związku z uroczystościami upamiętniającymi wizytę Ryszarda Kaczorowskiego w Jakubowie gościła jego małżonka Karolina Kaczorowska wraz z rodziną.

Autor: (red)

Zobacz więcej: [1]      «      3   |   4   |   5   |   6   |   7      »      [11]