Powiat mińskiKalejdoskop sportowy

W sobotę, 23 listopada 2013 w Poświętnem odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Tang Soo Do prowadzone przez szefa instruktorów Polskiej Federacji Tang Soo Do – Marcina Kostyrę IV dan.

Mówili o walkach

Kalejdoskop sportowy / Mówili o walkach

Pomysłodawcami i organizatorami wydarzenia były kluby TSD z Wołomina – trener Michał Majewski, oraz gospodarz seminarium: Klub Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów i Poświętne z trenerem Jackiem Keslerem.

Hala sportowa w Poświętnym zgromadziła blisko 25 osób reprezentujących kluby TSD: Wołomin, Stanisławów, Poświętne, Góra Kalwaria i Warszawa, a także reprezentantów klubu kick-boxingu i karate „Vega” Mińsk Mazowiecki (trener Mirosław Kaczorek) oraz reprezentanta Kung Fu Modliszka z Warszawy (trener Marek Piechotka). Tematyką czterogodzinnego szkolenia były techniki nożne charakterystyczne dla koreańskiego Tang Soo Do oraz techniki zadaniowe i kombinacje do walk w formule semi-contact. Pod koniec seminarium przećwiczono krótką formę z mieczem, którą każdy mógł powtórzyć z prowadzącym oraz samodzielnie.

Seminarium odbyło się w bardzo przyjacielskiej atmosferze i było bardzo dobrze przyjęte przez uczestników, również spoza stylu Tang Soo Do. Kolejne seminarium planowane jest w styczniu bądź lutym 2014 r. w Stanisławowie.

Numer: 50 (845) 2013   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *