Co słychać? - Artykuły

Artykuły

To były Mrozy...

W poprzednim numerze relacjonowaliśmy przebieg święta Babci i Dziadka w wielu miejscach w powiecie.

Autor: (red)

Komputer od gminy

Najuboższe rodziny z mińskiej gminy mogą ubiegać się o darmowy komputer z dostępem do internetu dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Autor: (red)

Egzamin z karate

Mińscy karatecy przeegzaminowani. W piątek, 31 stycznia w Mińsko-Mazowieckim Klubie Karate odbył się egzamin sprawdzający poziom wyszkolenia karateków.

Autor: (red)

Srebro Ekonoma

W niedzielę, 12 stycznia 2014 r. reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych w piłce nożnej chłopców po raz pierwszy wzięła udział w III Memoriale im. Bartosza Filipiaka w Siennicy.

Autor: (red)

Zdrowie z KRUS-em

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza kolejną, XII edycję Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”.

Autor: (red)

Babciowe Chrościce

W piątek 24 stycznia uczniowie FSP w Chrościcach, dla uhonorowania babć i dziadków, zaprezentowali swój talent aktorski w czasie przedstawienia świątecznego „Mikołaj jest chory”.

Autor: (red)

Siły zjednoczone

Mistrzostwa Sztuk Walk to już trzecia impreza w Mińsku organizowana przez KS Walhalla. Na turniej przybyło prawie 200 zawodników z 24 klubów z całej Polski m.in. z Wejherowa, Gorzowa Wielkopolskiego czy Świdnicy. Zawodnicy rywalizowali ze sobą na 3 planszach oraz ringu w 6 konkurencjach – walki semi-contact, light-contact oraz full-contact, a także formy przy muzyce, formy z bronią oraz układy stylowe.

Autor: (red)

Ostrożnie zimą

Mińscy policjanci apelują do pieszych i kierowców o przestrzeganie przepisów, zwłaszcza teraz, gdy nastała zima.

Autor: (red)

Nocna pomoc

Od nowego roku zmienił się numer telefonu nocnej pomocy lekarskiej.

Autor: (red)

Oceń policję

Kolejny raz mieszkańcy powiatu mińskiego będą mieli okazję spotkać się z policjantami podczas debaty społecznej.

Autor: (red)

Aqua-zabawa

Późne początki prawdziwej zimy, a na mińskim basenie prawdziwie gorąca atmosfera za sprawą Maratonu Aqua Aerobiku. 19 stycznia prawie 50 chętnych przystąpiło do dwugodzinnej, wspólnej zabawy. Wśród uczestników przeważała płeć piękna.

Autor: (red)

Trzeci w kraju

Mińszczanin Szymon Kuś stanął na podium pierwszego skateboardowego Grand Prix Polski. w którym startowało 127 zawodników. Po trzech imprezach zdobył 203,15 pkt i ostatecznie uplasował się na trzeciej pozycji.

Autor: (red)

Młodzi na medal

W niedzielę, 12 stycznia 2014 roku drużyna MOSiR Mińsk Mazowiecki wzięła udział w turnieju halowym piłki nożnej dla chłopców z rocznika 2001 i młodsi, który odbył się w Wesołej.

Autor: (red)

Mistrzowie do Siennicy

Turniej Mistrzów Futsalu to zawody na najwyższym poziomie sportowym, który zagwarantują nam najlepsze amatorskie zespołu z naszego regionu.

Autor: (red)

Gala walk

Już w sobotę, 18 stycznia 2014 roku w Mińsku w hali GM-3 odbędą II Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walk federacji WFMC.

Autor: (red)

Srebrna Barakuda

Po przerwie świąteczno-noworocznej mińscy pływacy wrócili do rywalizacji sportowej. W niedzielę 12 stycznia 2014 roku na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się2 runda IV Grand Prix Mińska Mazowieckiego w pływaniu. Na starcie stanęło 170 zawodników reprezentujących kluby: Orki Ostrów Mazowiecka, Ósemka Siedlce, Delfin Garwolin, MTS Zambrów, MG Sports, UKS Wilanowia, zawodnicy niezrzeszeni i oczywiście KS Barakuda Mińsk Mazowiecki.

Autor: (red)

Zobacz więcej: [1]      «      2   |   3   |   4   |   5   |   6      »      [11]