Mińsk MazowieckiMińsk sportowy

Już w sobotę, 18 stycznia 2014 roku w Mińsku w hali GM-3 odbędą II Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walk federacji WFMC.

Gala walk

Mińsk sportowy / Gala walk

Będą to już drugie mistrzostwa w Mińsku, a trzecia impreza sportów walki tejże federacji nad Srebrną. Tym razem patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli burmistrz miasta Mińsk Mazowiecki, wójt gminy Mińsk Mazowiecki oraz starosta miński.

W tym dniu do Mińska mają zjechać się kluby sportów i sztuk walk z całej Polski, aby zmagać się w aż sześciu konkurencjach: układy stylowe, formy przy muzyce, formy przy muzyce z bronią oraz walki full-contact, light-contact oraz semi-contact. Głównym organizatorem i pomysłodawcą tego niecodziennego przedsięwzięcia jest Kamil Chłopik – szef strefy wschodniej WFMC, trener Kickboxingu, posiadacz stopnia II Dan Kickboxing oraz II Dan WFMC, mistrz polski, wice mistrz europy w konkurencjach walk – oraz Walhalla Fight Club, którego jest właścicielem.

Organizator dziękuje sponsorom, zaś widzów zaprasza od godziny 9.00 na rozpoczęcie turnieju, a o 14.00 na uroczystą galę finałową.

Numer: 3 (850) 2014   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *