SiennicaSiennica sportowa

W niedzielę, 12 stycznia 2014 r. reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych w piłce nożnej chłopców po raz pierwszy wzięła udział w III Memoriale im. Bartosza Filipiaka w Siennicy.

Srebro Ekonoma

Siennica sportowa / Srebro Ekonoma

W turnieju grało 12 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy. Z obu do drugiej fazy rozgrywek przeszły 3 najlepsze zespoły, tworząc 6-drużynową grupę, w której walczono już o miano najlepszej ekipy. W pierwszej grupie „Ekonom” trzy razy zremisował i dwa razy wygrał, zdobywając tym samym 9 punktów i zajmując pewne 2. miejsce. Natomiast w drugiej fazie drużyna ZSE trzy razy zwyciężyła i dwa razy przegrała (obie porażki z drużynami miejscowego Fenixu Siennica). To jednak pozwoliło zająć drugie miejsce w całym turnieju. Na pozostałych miejscach znalazły się oba siennickie Fenixy.

Reprezentacji Zespołu Szkół Ekonomicznych wystąpiła w składzie: Jakub Prus, Piotr, Gajowniczek, Adrian Żelazek, Krzysztof Piotrkowicz, Kamil Walas, Michał Walas, Jakub Rokita, Krzysztof Zajma, Adam Niewiński i Krzysztof Michna. Opiekunem grupy jest Tomasz Kowalski.

Numer: 6 (853) 2014   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *