Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Korsarze w Mrozach

W hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportowego w Mrozach odbył się II Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Mrozów. Zawody zostały zorganizowane przez KS Watra Mrozy i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mrozach.

Autor: (łk)

Mocne sienniczanki

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy, jak co roku, przystąpiła do powiatowych rozgrywek w piłce ręcznej dziewcząt. W rywalizacji wzięło udział 12 zespołów. Do regionu awansowały dwie drużyny.

Autor: (łk)

Latowicz dołącza

Gminy naszego powiatu konsolidują się w ramach Lokalnej Grupy Działania Ziemi Mińskiej. Jej prezes Karol Chróścik niedawno przekonywał do przystąpienia radnych gminy Cegłów. Teraz pojawił się w Latowiczu z tą samą misją.

Autor: (łk)

Złoty początek

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo KONTRA wspaniale zainaugurowali sezon sportowy w 2015 roku.

Autor: (łk)

Wójtowa piłka

Na hali sportowej Zespołu Szkół w Jakubowie odbył się - zorganizowany przez wójt – Hannę Wocial – IV Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Jakubów.

Autor: (łk)

Pałacowe maty

W Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Miejskiego Domu Kultury w szachach. W szranki turnieju rozgrywanego pod auspicjami Mińskiego Towarzystwa Szachowego stanęło 29 młodych szachistów. Byłoby ich jeszcze więcej, ale sezon chorobowy skutecznie uniemożliwił im start

Autor: (łk)

Groźne barakudy

W Mińsku Mazowieckim odbyła się I runda Mityngu Pływackiego. To już trzecia edycja rywalizacji pomiędzy najlepszymi pływakami z naszego regionu. Organizatorem wydarzenia był Klub Sportowy BARAKUDA oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim

Autor: (łk)

Miłość na lodzie

Na Lodowisku Miejskim odbyła się impreza walentynkowa.

Autor: (łk)

Ściekowe podchody

Nigdy nie jest przyjemnie mieszkać koło rowu odprowadzającego ścieki. A co dopiero koło rowu, w którym płyną cudze ścieki. Taką sytuację mają niestety mieszkańcy Wielgolasu Duchnowskiego, którzy co rusz muszą przyglądać się odpadom z oczyszczalni położonej na terenie gminy Dębe Wielkie.

Autor: (łk)

Modlitwa i piłka

Dla zawodników Parafialnego Klubu Sportowego LIFE z Siennicy XXIV Międzynarodowy Turniej Halowy w Piłkę Nożną na AWF-ie w Warszawie zakończył się sukcesem.

Autor: (łk)

Przyjazne zawody

W Halowym Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Sulejówka walczyło 17 drużyn z miasta i okolic. Organizatorem turnieju był Łukasz Świstak prowadzący Miejską Ligę Piłki Nożnej w Sulejówku.

Autor: (łk)

Owocne przygotowania

Dobre wieści o mińskich kolarzach nadeszły w miniony weekend z podwarszawskiej Jabłonny.

Autor: (łk)

Otwarci na nowe

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta podpisano Akt Inaugurujący powstanie Akademii Siatkówki S.O.S. przy Gimnazjum Miejskim nr 1 im. Gen. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim

Autor: (łk)

Nie tylko statystyki

Jak co roku policjanci, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz samorządów zebrali się na oficjalnej odprawie w Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim. Zadanie przedstawienia wyników działań w 2014 przypadło w udziale nowemu komendantowi nadkom. Bartłomiejowi Dydkowi, jednak nie było ono niewdzięczne, ponieważ mińska jednostka ma się czym pochwalić

Autor: (łk)

Śmieci codzienne

W na posiedzeniach Rady Miejskiej w Halinowie zawsze jest wiele tematów do dyskusji, jednak ostatnio dominuje jeden - planowane składowisko odpadów. Na światło dzienne wypływają nowe fakty, a burmistrz robi, co może, aby do tej inwestycji nie doszło. Również radni oraz mieszkańcy gminy podczas sesji dali wyraz swemu zaniepokojeniu

Autor: (łk)

Pokonali Liverpool

W styczniu drużyna rocznika 2004-2005 UKS Dobre wyjechała do Anglii na turniej Liverpool Cup. Zostali tam zaproszeni przez Jonathana Kersa z Fundacji FC Liverpool. Głównym punktem pobytu w mieście Beatlesów był turniej w akademii „The Reds”

Autor: (łk)

Zobacz więcej: [1]      «      77   |   78   |   79   |   80   |   81      »      [85]