SPS GOSiR Mrozy pokonała na wyjeździe Ventus Zamek Ciechanów. Mecz o Mistrzostwo IV Ligi Piłki Siatkowej zakończył się wynikiem 3:0 (20, 20, 19).

Udane oblężenie

W rozegranym pojedynku, świetnie zaprezentowali się wszyscy zawodnicy, a za najbardziej spektakularną akcję meczu uznano pojedynczy blok Kamila Ptaszyńskiego. W pierwszym secie mrozianie zdominowali rywali, którzy w drugim nie potrafili się odnaleźć. Przegraną w trzeciej części zrzucili natomiast na karb sędziów, co nie zmienia faktu, że GOSiR przez całe spotkanie był drużyną lepszą, której zwycięstwo się należało. Po pierwszym w tym sezonie zwycięstwie bez straty seta, mrozianie nadal zajmują I miejsce w tabeli grupy B IV ligi. SPS GOSiR wystąpiła w składzie: Kalisz, Karpiński Piotr, Klik, Kuźniarski (kpt.), Sekular, Pukianiec i Krzyżanowski (libero) oraz Chomicz, Krupka, Ptaszyński, Wróblewski i Pytlos (libero). Trener: Marcin Sentkiewicz.

Numer: 10 (961) 2016   Autor: (łk)