Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Cztery kółka MPK

W Siedlcach pojawią się niedługo cztery nowoczesne, niskopodłogowe autobusy komunikacji miejskiej.

Autor: (oprac. kj)

Duchowny szach-mat

Od 8 do 13 lipca w Wyższym Seminarium Duchownym w Siedlcach rozegrano XII Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa.

Autor: (oprac. kj)

Balcerowicz na UPH

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach 9 maja gościł w swoich progach prof. Leszka Balcerowicza, prezesa Forum Obywatelskiego Rozwoju.

Autor: (oprac. kj)

Badania od McDonalda

W dniach 20 i 21 maja Fundacja Ronalda McDonalda będzie prowadzić w Garwolinie badania ultrasonograficzne dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

Autor: (oprac. kj)

Szóstka z polskiego

Jesteś mistrzem ortografii czy raczej potrzebujesz słownika jak ręki? Na to pytanie odpowiedzieć sobie mogli dorośli uczestnicy III Dyktanda Siedleckiego, które śmiałkowie napisali 18 kwietnia o godz. 10.00 w sali Senatu UPH. Do udziału w konkursie zaproszono przedstawicieli władz miasta, dyrektorów instytucji oraz prywatnych przedsiębiorców.

Autor: (oprac. kj)

Wsparcie aktywnych

Bezrobotni zarejestrowani w Powiatowym Urzędzie Praccy w Węgrowie mogą starać się o udział w projekcie finansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pod nazwą „Wsparcie dla aktywnych”.

Autor: (oprac. kj)

Odszedł Leszek Gadomski

We wtorek, 9 kwietnia, w wieku 59 lat zmarł po długiej i ciężkiej chorobie dr Leszek Gadomski, rektor Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach i radny Rady Miasta.

Autor: (oprac. kj)