GarwolinW Garwolinie

W dniach 20 i 21 maja Fundacja Ronalda McDonalda będzie prowadzić w Garwolinie badania ultrasonograficzne dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

Badania od McDonalda

W Garwolinie / Badania od McDonalda

Badania są bezpieczne bezbolesne i bezpłatne. Ich celem jest dokładna ocena stanu narządów wewnętrznych oraz wykrycie ewentualnych odstępstw od normy, wykonywane są przez doświadczonych radiologów.

Aby wziąć udział w badaniu USG należy zapisać dziecko, dzwoniąc pod numer tel. 602 412 397, od 9.00 do 17.00.Zapisy będą przyjmowane 9 i 10 maja – decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w badaniu bez rejestracji nie jest możliwy. Liczba miejsc jest ograniczona. Lekarze będą przyjmować w ambulansie Fundacji, który stanie na Trakcie Lwowskim 162, na terenie przy restauracji McDonald’s i stacji Shell.

W Polsce głównym projektem Fundacji Ronalda McDonalda jest ogólnopolski program „NIE nowotworom u dzieci”. Fundacja stawia na poprawę wczesnej wykrywalności chorób nowotworowych u najmłodszych, organizując badania USG, szkoląc lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, inwestując w wydawnictwa propagujące aktualną wiedzę w dziedzinie onkologii.

Numer: 19 (814) 2013   Autor: (oprac. kj)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *