Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Młodzieżówka Siennicy

W środę 27 września w budynku Urzędu Gminy odbyła się V zwyczajna sesja Młodzieżowej Rady Gminy w Siennicy. Sesję, pod nieobecność przewodniczącej Darii Podobas, poprowadził  wiceprzewodniczący Kamil Pałdyna.

Autor: (aja)

Life w Pradze

Zawodnicy trzech roczników 2001, 2003 i 2005 klubu PKS LIFE Siennica wzięli udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim Praha Strahov Cup’2017. Młodzi futboliści grali ze   zmiennym szczęściem nie szczędząc jednak sił i zapału. Walka toczyła się w sześciu praskich ośrodkach turniejowych. Sienniczanie nie powtórzyli ubiegłorocznego sukcesu z Danii  (trzecie miejsce) jednak doświadczenie jakie zdobyli grając z bardzo silnymi przeciwnikami z Czech, Słowacji, Francji, Niemiec, Danii, Holandii, Austrii, Włoch, USA na pewno zaowocuje  na boiskach ligowych.

Autor: (aja)

Bal sukcesów

Studniówkę w Siennicy zorganizowano w sobotę 21 stycznia. Bal otworzył dyrektor szkoły, przypominając sukcesy tegorocznych siennickich maturzystów. Podkreślił, że są wśród nich stypendyści marszałka Województwa Mazowieckiego i Prezesa Rady Ministrów, zwycięzcy ogólnopolskich konkursów związanych z kierunkami kształcenia...

Autor: (aja)

Siennica w Danii

Wielu znanych zawodników karierę piłkarską rozpoczynało w małych, lokalnych klubach. Dużo zależy od ich talentu, ale też i od warunków, jakie stwarza im klub. Siennicki Parafialny Klub Sportowy LIFE daje młodym piłkarzom możliwość rozwoju swoich umiejętności nie tylko lokalnie. Oto zarząd klubu zgłosił trzy drużyny z roczników 2001, 2003 i 2005 na Turniej Aalborg City Cup w Danii. Na podbój Europy Zachodniej wyjechało 41 zawodników, 3 trenerów, opiekun medyczny i kilkoro rodziców jako kibicowska grupa wsp

Autor: (aja)

Szkolą w Portugalii

Kolejna grupa nauczycieli przedmiotów ogólnych z Zespołu Szkół w Siennicy wykorzystuje swój urlop, aby podnieść swoje kompetencje zawodowe, kulturowe i językowe.

Autor: (aja)