Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Na śmierć!

W czwartek, 4 lipca, w Sulejówku na Trakcie Brzeskim ok. godz. 17.20 doszło do śmiertelnego wypadku. 28-letni motocyklista z Warszawy zderzył się z osobowym fiatem, po czym stracił prawdopodobnie panowanie nad motocyklem i wpadł pod koła nadjeżdżającego dźwigu.

Autor: (kpp)

Oszuści od złomu

Niesamowity upór w kilkumiesięcznej analizie zgromadzonych materiałów doprowadził do rozwiązania sprawy związanej z handlem złomem, w której cudzoziemcy zostali oszukani przez grupę mężczyzn z Indii i Polski.

Autor: (kpp)

Pijany uciekinier

W ręce policjantów z prewencji wpadł 21-letni Daniel D. Z gminy Jakubów, który próbował uciec z miejsca kolizji w okolicy ulicy Nadrzecznej w Mińsku.

Autor: (kpp)

Francuski oszust

Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował miński sąd wobec 48-letniego obywatela Francji, który dwukrotnie wyłudził pieniądze od jednego z mińskich handlowców.

Autor: (kpp)

Amfa ze schowka

Prawie 10 gramów amfetaminy znaleźli policjanci z dobrzańskiego komisariatu podczas kontroli opla, należącego do 21-letniego Mateusza M. z Łochowa.

Autor: (kpp)

Hiena z cmentarza

Po kilku miesiącach żmudnych poszukiwań dzielnicowym z mińskiego rewiru udało się w końcu rozwiązać sprawę kradzieży ozdobnych elementów pomników znikających od początku roku z kilku cmentarzy w powiecie.

Autor: (kpp)

Rowerowa łapówka

Aż trzy zarzuty karne usłyszał 51-letni Krzysztof Ś. z Sulejówka, który podczas policyjnej kontroli złożył funkcjonariuszom korupcyjną propozycję.

Autor: (kpp)

Narko-wpadka

Zarzut nielegalnego posiadania ponad 50 gramów marihuany usłyszał 18-letni Grzegorz I. z Okuniewa, którego zatrzymali mińscy kryminalni w rejonie skweru Powstańców Warszawy w Sulejówku Miłośnie.

Autor: (kpp)

Kosiarkowy gang

Niespełna dobę zajęło kryminalnym namierzenie sprawców kradzieży kosiarki spalinowej spod jednego z marketów w Stojadłach.

Autor: (kpp)

Starogród śmierci

We wtorek, 4 czerwca w Starogrodzie doszło do tragicznego wypadku. Kierujący Hondą Civic w trakcie wyprzedzania Opla Vectry stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z Daewoo Lanosem. 

Autor: (kpp)

Ochotnicy na egzamin

W sobotę, 15 czerwca, zakończyło się trwające od kwietnia szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP z terenu mińskiej gminy. Jego celem było przygotowanie druhów do sprawnego i bezpiecznego wykonywania zadań ratowniczo-gaśniczych, w tym do samodzielnego wykonywania złożonych czynności w ramach zastępu.

Autor: (kpp)

Sklepowi rabusie

Bombonierki, whisky, kawa - to asortyment jednego z mińskich marketów, który upodobała sobie dwójka mieszkańców powiatu wołomińskiego.

Autor: (kpp)

Bezpiecznie w Dębem

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim zorganizowali kolejną debatę społeczną.

Autor: (kpp)

Nieletni złodzieje

Policjanci z wydziału do spraw nieletnich i patologii rozwiązali sprawę kradzieży dwóch telefonów komórkowych ze szkolnej szatni w jednej z mińskich podstawówek.

Autor: (kpp)

Prośby i groźby

Pewna mieszkanka gminy Dębe Wielkie podczas interwencji policji odmówiła podania danych osobowych i... zagroziła, że zwolni policjantów z pracy.

Autor: (kpp)

Niewypały w lesie

W mińskiej gminie, w kompleksie leśnym w Mikanowie dwóch mężczyzn, którzy wybrali się na grzyby, natknęło się na niewypały pochodzące prawdopodobnie z czasów II wojny światowej.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      165   |   166   |   167   |   168   |   169      »      [169]