Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Policja na pokaz

Nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem alfa romeo oraz dwa motocykle yamaha, były wyjątkową atrakcją dla uczestników rodzinnego festynu zorganizowanego dla mieszkańców Zamienia i okolicznych miejscowości.

Autor: (kpp)

Złodziejski duet

Dzięki zdecydowanej reakcji mieszkańców jednego z domów w Mińsku Mazowieckim udało się zatrzymać dwóch złodziei.

Autor: (kpp)

Wpadka podpalacza

W ręce policjantów z mińskiej komendy wpadł 30-letni mińszczanin Tomasz G., podejrzany od podpalenie przyczepy i placu zabaw na prywatnej posesji w Mińsku.

Autor: (kpp)

Pijana recydywa

Wielokrotnie zatrzymywany za jazdę po alkoholu, pomimo 7-letniego zakazu jazdy rowerem, kolejny raz wsiadł pijany na jednoślad.

Autor: (kpp)

Konopie w kwiatach

Wysokiej grzywnie poddał się dobrowolnie 35-letni mieszkaniec siennickiej gminy, który w ogrodzie uprawiał konopie indyjskie.

Autor: (kpp)

Złodziej kluczyków

Dzięki trafnemu typowaniu mińskich kryminalnych udało się zatrzymać 30-letniego Krystiana S. z Łomży, który mógł mieć związek z kradzieżą z terenu prywatnej firmy w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (kpp)

Amator drobiu

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o nietypowej kradzieży – z gospodarstwa znajdującego się w mińskiej gminy zginęły dwie gęsi.

Autor: (kpp)

Uciekła do Szwecji

Ponad rok policjanci z wydziału kryminalnego mińskiej komendy pracowali przy sprawie poszukiwawczej 58-letniej mieszkanki Mińska Mazowieckiego.

Autor: (kpp)

Walka z ogniem

W ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do pożarów.

Autor: (kpp)

Śmiertelnie pod Rudnem

Śmiertelny wypadek na drodze nr 50 między Rudnem a Rudzienkiem spowodował olbrzymie korki od ronda w Kołbieli i wielkie utrudnienia w ruchu.

Autor: (kpp)

Skradli urnę

Policjanci z Sulejówka zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzewanych o kradzież urny z prochami zmarłej z miejscowego cmentarza. Urnę ukryli na balkonie.

Autor: (kpp)

Złodziej zwierząt

W ubiegłym tygodniu na terenie powiatu nagle zaczęły znikać zwierzęta gospodarskie.

Autor: (kpp)

Mały piechur

Dzięki czujności właściciela sklepu w Strzale policjanci odnaleźli 8-letniego chłopca, który pieszo próbował dojść z Siedlec do Sokołowa Podlaskiego.

Autor: (kpp)

Pobicie domowe

Zarzut uszkodzenia drzwi w domu jednorodzinnym w Okuniewie, naruszenia miru domowego i pobicia właściciela budynku, usłyszało trzech mieszkańców Warszawy.

Autor: (kpp)

Złapany w siatkę

Od Halinowa do Długiej Kościelnej prewencjusze z halinowskiego komisariatu ścigali kierowcę osobowego renault, który nie zatrzymał się do kontroli.

Autor: (kpp)

Nieletni rabusie

Trzej 14-latkowie z Mińska i okolic zamieszani zostali w kradzież biżuterii z domu jednorodzinnego w dębskiej gminie.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      155   |   156   |   157   |   158   |   159      »      [163]