Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Wyciął bez wiedzy

Policjanci z komisariatu w Sulejówku patrolując ulicę Wspólną zauważyli, że z jednej z prywatnych, niezamieszkałych działek ktoś wyciął kilkadziesiąt drzew brzozowych.

Autor: (kpp)

Relikwiarz odnaleziony

Dzięki dokładnej pracy operacyjnej i zaangażowaniu policjantów z Sulejówka odzyskano relikwiarz z relikwiami św. Jana Pawła II, który został skradziony z kościoła w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Kioskowy włam

Policjanci z komisariatu w Sulejówku ustalili i zatrzymali dwóch podejrzanych o włamanie do kiosku przy ulicy Kombatantów, skąd skradziono papierosy oraz różne artykuły spożywcze.

Autor: (kpp)

Uratowali biuro

W piątek 10 lutego przy ul. Wspólnej w Sulejówku doszło do pożaru części hali produkcyjnej zakładu przetwarzającego tworzywa sztuczne.

Autor: (kpp)

Balkonem po łupy

Nieznani sprawcy włamali się do jednego z domów w Sulejówku przy ulicy Idzikowskiego.

Autor: (kpp)

Za przewodem

Do budowanego przy ulicy Narutowicza w Sulejówku obiektu handlowo-usługowego miało miejsce włamanie.

Autor: (kpp)

Dziecko pod kołami

Na ulicy Szosowej w Sulejówku miało miejsce potrącenie 13-letniej mieszkanki przez osobnego Fiata, którym kierowała też mieszkanka Sulejówka.

Autor: (kpp)

Gala mistrzów

Burmistrz Sulejówka Arkadiusz Śliwa spotkał się ze sportowcami i trenerami, których wyróżnił nagrodami i stypendiami sportowymi za wybitne sukcesy osiągane w dyscyplinach indywidualnych. Zawodnikom towarzyszyli rodzice

Autor: (łk)

Hurt podróbek

Ponad setkę podrabianych rzeczy, w tym odzieży, galanterii, a nawet butów, zabezpieczyli policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją.

Autor: (kpp)

Patyny Marszałka

Burmistrz Sulejówka Arkadiusz Śliwa – w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – wręczył 11 parom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Gdzie? W Szkole Podstawowej Nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Autor: (jaz)

Zamiana aut

Policjanci z komisariatu w Sulejówku zatrzymali pijanego kierowcę, który chwilę wcześniej innym autem uderzył w ogrodzenie.

Autor: (kpp)

Pruli ściany

Nieznani sprawcy włamali się do nowobudowanego domu w Sulejówku przy ulicy Malinowej, skąd ukradli przewody elektryczne po uprzednim powyrywaniu ich ze ścian.

Autor: (kpp)

Wykręcili numery

Policjanci z komisariatu w Sulejówku prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży tablic rejestracyjnych z Opla Astry zaparkowanego przy ulicy Wspólnej w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Sport, nie narkotyki

Na hali sportowej w ZS-1 w Sulejówku zorganizowano siódmy ogólnopolski turniej TAE CUP OPEN.

Autor: (łk)

Wyszedł i zaginął

Policjanci prowadzą sprawę poszukiwawczą 66-letniego Juliana Przystupy, który prawdopodobnie w dniach 9-10 października wyszedł ze swojego domu w Sulejówku i do dnia dzisiejszego nie wrócił, ani też nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną i znajomymi.

Autor: (kpp)

Zaginął w stolicy

Policjanci prowadzą sprawę poszukiwawczą 32-letniego Krystiana Łomnickiego, który wykonując prace remontowe ze swoim ojcem w Warszawie 12 września 2016 roku, wyszedł z miejsca pracy i do dnia dzisiejszego nie wrócił, ani też nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną i znajomymi.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      3   |   4   |   5   |   6   |   7      »      [13]