Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Futerkowy złodziej

Nocą, we czwartek 14 grudnia w Sulejówku po wyważeniu okna nieznani sprawcy dostali się do wnętrza pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych, skąd skradli 10 worków z wyprawionymi skórkami futerkowymi. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z policjantami z komisariatem w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Kroczki Victorii

Działacze Victorii Sulejówek uważają swój debiutanci sezon w III lidze za bardzo udany. Trudno się zresztą dziwić, bo sulejówecki beniaminek zbierał pochwały z wielu stron. Zajmuje obecnie 6 lokatę w III lidze, mając na koncie 28 punktów, 8 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek.

Autor: (łk)

Włam na Staszica

Nieznani sprawcy dostali się na zaplecze jednego ze sklepów w Sulejówku przy ulicy Staszica, skąd ukradli pojemnik z gotówką. Znajdowała się w nim kilkaset złotych. Policjanci prowadzą teraz dochodzenie w tej sprawie i pracują nad ustaleniem sprawców tego włamania.

Autor: (kpp)

Sierpniowy bak

Na teren prywatnej posesji w Sulejówku przy ulicy 15 sierpnia, dostali się złodzieje, którzy z baku znajdującej się tam ciężarówki, spuścili 150 litrów oleju napędowego. Policjanci pracują teraz nad tą sprawą. Jednocześnie apelują do mieszkańców o wszelkie zgłoszenia, w przypadku zauważenia podejrzanych osób lub pojazdów – dostawczych czy pickupów – w porze nocnej.

Autor: (kpp)

Bem na pasach

W Sulejówku na ulicy Bema kierujący samochodem marki Volvo potrącił na przejściu dla pieszych mieszkańca Sulejówka.

Autor: (kpp)

Tragedia na torach

W Sulejówku na trasie kolejowej, na wysokości ulicy Nałkowskiej, doszło do potrącenia młodego mężczyzny. Uderzył w niego pociąg relacji Warszawa – Siedlce.

Autor: (kpp)

Proszek Sobieskiego

Policjanci z komisariatu w Sulejówku podczas kontroli mieszkańca powiatu otwockiego na ulicy Sobieskiego ujawnili ukrytą w odzieży torebkę z białym proszkiem.

Autor: (kpp)

Sprzątali Powązki

Kolejny raz w słoneczny weekend z inicjatywy Anny Rudnickiej z Grupy Rowerowej Sulejówek doszło do sprzątania grobów na Wojskowym Cmentarzu  Powązkowskim.

Autor: (jaz)

Nocny serwisant

Mężczyzna z latarką czołową na głowie, śrubokrętem w ręku i samochodowym lewarkiem, którym w środku nocy zamierzał podważyć pokrywę bankomatu, nie był żadnym serwisantem.

Autor: (kpp)

Złodziejski tandem

Mińscy kryminalni wspomagani przez policjantów z Kobyłki zatrzymali dwóch podejrzanych o włamanie do domu. Na ulicy Poniatowskiego w Sulejówku nieznani mężczyźni zostali spłoszeni przez jednego z mieszkańców, który widząc jak ci chodzą po prywatnej posesji, wyszedł zwrócić im uwagę.

Autor: (kpp)

Widzew strzaskany

Victoria Sulejówek już zaczęła sezon w III lidze. Zaczęła nie byle jak, bo od meczu ze słynnym Widzewem Łódź. Nie trzeba się więc dziwić, że trybuny na stadionie w Sulejówku były  pełne rozemocjonowanych kibiców, którzy oczekiwali świetnego widowiska

Autor: (łk)

Wody Glinianki

Sulejówek podpisał umowę na budowę zbiorników retencyjnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie parku Glinianki.

Autor: (jaz)

Kosze burmistrza

W tym roku SP-3 w Sulejówku zorganizowała kolejną edycję Turnieju Piłki Koszykowej o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek. Najpierw po raz trzeci rywalizowały dziewczęta, a  później przyszedł czas na drugą edycję turnieju chłopców.

Autor: (łk)

Płomienny spawacz

Policjanci z komisariatu w Sulejówku będą prowadzić postępowanie w sprawie dotyczącej pożaru, do jakiego doszło w warsztacie samochodowym przy ulicy Okuniewskiej w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Pałac dla seniorów

To ma być prawdziwy pałac - nowoczesny, przyjazny, mogący pomieścić ponad 120 pensjonariuszy. I do tego realizowany pod patronatem burmistrza Śliwy.

Autor: (jaz)

Zrobiony w trąbkę

Jeden z mieszkańców Sulejówka kupił na popularnym portalu z darmowymi ogłoszeniami instrument muzyczny – trąbkę. Wpłacił sprzedawcy pieniądze, jednak towaru nie dostał. Policjanci sprawdzą teraz, czy doszło w tej sprawie do oszustwa i zajmą się namierzeniem podejrzanego oferenta.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      3   |   4   |   5   |   6   |   7      »      [15]