Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Prąd pod sąd

Przeczytałam w Tygodniku Co słychać?, że nowe, elektroniczne liczniki pomiaru zużycia energii elektrycznej oszukują, zwiększając liczbę kilowatogodzin. To niestety prawda, którą chcę się podzielić z redakcją i czytelnikami. Przesyłam więc opis mojej sytuacji, a sprawa dotyczy sklepu spożywczego, który prowadzę przy Trakcie Brzeskim w Sulejówku...

Autor:

Włam bez szkód

W Sulejówku na ulicy Poznańskiej miało miejsce włamanie do domu jednorodzinnego. 13 kwietnia sprawca wyważył okno i wszedł do środka. Policjanci badają teraz okoliczności tego zdarzenia. Sprawa jest w toku. Wstępnie nie stwierdzono, aby ze środka coś zginęło.

Autor: (kpp)

Rozgrzany silnik

W czwartek 13 kwietnia około godziny 10:40 sulejóweccy druhowie zostali zadysponowani do pożaru samochodu przy ul. Trakt Brzeski w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Lepszy Sulejówek

Powstali w listopadzie 2015 roku, by działać na rzecz miasta Marszałka. To Stowarzyszenie LEPSZY SULEJÓWEK (SLS), którego prezesem od początku jest Michał Raczkowski. Poza nim w skład zarządu wchodzą Piotr Wilewski, Konrad Gawryluk, Magdalena Nowakowska i Michał Czwarnóg. Pierwszym sukcesem Stowarzyszenia było ufundowanie tablicy upamiętniającej Żołnierzy Wyklętych w Sulejówku...

Autor: Wasz ObserwaTOR

Wyrwał stówę

W jednym ze sklepów nocnych w Sulejówku miała miejsce kradzież. Do klienta robiącego zakupy podszedł młody mężczyzna i wyrwał mu z ręki 100-złotowy banknot.

Autor: (kpp)

Śladem promili

Policjanci z komisariatu policji w Sulejówku zatrzymali do kontroli kierującego skuterem, który miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna ten (mieszkaniec Sulejówka) odpowie teraz za jazdę pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Autor: (kpp)

Półtorak za kraty

Policjanci z komisariatu w Sulejówku poszukują ściganego 3 listami gończymi 41-letniego Mariusza Rafała Rowickiego. Zgodnie z wyrokiemtemidy, mieszkaniec Sulejówka ma do odbycia łącznie karę 1,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwa związane między innymi z kierowaniem pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz nierealizowaniem obowiązku alimentacyjnego.

Autor: (kpp)

Wyciął bez wiedzy

Policjanci z komisariatu w Sulejówku patrolując ulicę Wspólną zauważyli, że z jednej z prywatnych, niezamieszkałych działek ktoś wyciął kilkadziesiąt drzew brzozowych.

Autor: (kpp)

Relikwiarz odnaleziony

Dzięki dokładnej pracy operacyjnej i zaangażowaniu policjantów z Sulejówka odzyskano relikwiarz z relikwiami św. Jana Pawła II, który został skradziony z kościoła w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Kioskowy włam

Policjanci z komisariatu w Sulejówku ustalili i zatrzymali dwóch podejrzanych o włamanie do kiosku przy ulicy Kombatantów, skąd skradziono papierosy oraz różne artykuły spożywcze.

Autor: (kpp)

Uratowali biuro

W piątek 10 lutego przy ul. Wspólnej w Sulejówku doszło do pożaru części hali produkcyjnej zakładu przetwarzającego tworzywa sztuczne.

Autor: (kpp)

Balkonem po łupy

Nieznani sprawcy włamali się do jednego z domów w Sulejówku przy ulicy Idzikowskiego.

Autor: (kpp)

Za przewodem

Do budowanego przy ulicy Narutowicza w Sulejówku obiektu handlowo-usługowego miało miejsce włamanie.

Autor: (kpp)

Dziecko pod kołami

Na ulicy Szosowej w Sulejówku miało miejsce potrącenie 13-letniej mieszkanki przez osobnego Fiata, którym kierowała też mieszkanka Sulejówka.

Autor: (kpp)

Gala mistrzów

Burmistrz Sulejówka Arkadiusz Śliwa spotkał się ze sportowcami i trenerami, których wyróżnił nagrodami i stypendiami sportowymi za wybitne sukcesy osiągane w dyscyplinach indywidualnych. Zawodnikom towarzyszyli rodzice

Autor: (łk)

Hurt podróbek

Ponad setkę podrabianych rzeczy, w tym odzieży, galanterii, a nawet butów, zabezpieczyli policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      3   |   4   |   5   |   6   |   7      »      [13]