Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Widzew strzaskany

Victoria Sulejówek już zaczęła sezon w III lidze. Zaczęła nie byle jak, bo od meczu ze słynnym Widzewem Łódź. Nie trzeba się więc dziwić, że trybuny na stadionie w Sulejówku były  pełne rozemocjonowanych kibiców, którzy oczekiwali świetnego widowiska

Autor: (łk)

Wody Glinianki

Sulejówek podpisał umowę na budowę zbiorników retencyjnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie parku Glinianki.

Autor: (jaz)

Kosze burmistrza

W tym roku SP-3 w Sulejówku zorganizowała kolejną edycję Turnieju Piłki Koszykowej o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek. Najpierw po raz trzeci rywalizowały dziewczęta, a  później przyszedł czas na drugą edycję turnieju chłopców.

Autor: (łk)

Płomienny spawacz

Policjanci z komisariatu w Sulejówku będą prowadzić postępowanie w sprawie dotyczącej pożaru, do jakiego doszło w warsztacie samochodowym przy ulicy Okuniewskiej w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Pałac dla seniorów

To ma być prawdziwy pałac - nowoczesny, przyjazny, mogący pomieścić ponad 120 pensjonariuszy. I do tego realizowany pod patronatem burmistrza Śliwy.

Autor: (jaz)

Zrobiony w trąbkę

Jeden z mieszkańców Sulejówka kupił na popularnym portalu z darmowymi ogłoszeniami instrument muzyczny – trąbkę. Wpłacił sprzedawcy pieniądze, jednak towaru nie dostał. Policjanci sprawdzą teraz, czy doszło w tej sprawie do oszustwa i zajmą się namierzeniem podejrzanego oferenta.

Autor: (kpp)

Zaczepki zagrożeń

W Szkole Podstawowej nr 3 w Sulejówku zorganizowano cykl spotkań z policjantami z mińskiej komendy oraz z miejscowego komisariatu. Lekcje, które przeprowadzili funkcjonariusze, miały dotyczyć zachowania się w sytuacjach zaczepiania dzieci przez osoby obce i nieznajome.

Autor: (kpp)

Prąd pod sąd

Przeczytałam w Tygodniku Co słychać?, że nowe, elektroniczne liczniki pomiaru zużycia energii elektrycznej oszukują, zwiększając liczbę kilowatogodzin. To niestety prawda, którą chcę się podzielić z redakcją i czytelnikami. Przesyłam więc opis mojej sytuacji, a sprawa dotyczy sklepu spożywczego, który prowadzę przy Trakcie Brzeskim w Sulejówku...

Autor:

Włam bez szkód

W Sulejówku na ulicy Poznańskiej miało miejsce włamanie do domu jednorodzinnego. 13 kwietnia sprawca wyważył okno i wszedł do środka. Policjanci badają teraz okoliczności tego zdarzenia. Sprawa jest w toku. Wstępnie nie stwierdzono, aby ze środka coś zginęło.

Autor: (kpp)

Rozgrzany silnik

W czwartek 13 kwietnia około godziny 10:40 sulejóweccy druhowie zostali zadysponowani do pożaru samochodu przy ul. Trakt Brzeski w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Lepszy Sulejówek

Powstali w listopadzie 2015 roku, by działać na rzecz miasta Marszałka. To Stowarzyszenie LEPSZY SULEJÓWEK (SLS), którego prezesem od początku jest Michał Raczkowski. Poza nim w skład zarządu wchodzą Piotr Wilewski, Konrad Gawryluk, Magdalena Nowakowska i Michał Czwarnóg. Pierwszym sukcesem Stowarzyszenia było ufundowanie tablicy upamiętniającej Żołnierzy Wyklętych w Sulejówku...

Autor: Wasz ObserwaTOR

Wyrwał stówę

W jednym ze sklepów nocnych w Sulejówku miała miejsce kradzież. Do klienta robiącego zakupy podszedł młody mężczyzna i wyrwał mu z ręki 100-złotowy banknot.

Autor: (kpp)

Śladem promili

Policjanci z komisariatu policji w Sulejówku zatrzymali do kontroli kierującego skuterem, który miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna ten (mieszkaniec Sulejówka) odpowie teraz za jazdę pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Autor: (kpp)

Półtorak za kraty

Policjanci z komisariatu w Sulejówku poszukują ściganego 3 listami gończymi 41-letniego Mariusza Rafała Rowickiego. Zgodnie z wyrokiemtemidy, mieszkaniec Sulejówka ma do odbycia łącznie karę 1,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwa związane między innymi z kierowaniem pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz nierealizowaniem obowiązku alimentacyjnego.

Autor: (kpp)

Wyciął bez wiedzy

Policjanci z komisariatu w Sulejówku patrolując ulicę Wspólną zauważyli, że z jednej z prywatnych, niezamieszkałych działek ktoś wyciął kilkadziesiąt drzew brzozowych.

Autor: (kpp)

Relikwiarz odnaleziony

Dzięki dokładnej pracy operacyjnej i zaangażowaniu policjantów z Sulejówka odzyskano relikwiarz z relikwiami św. Jana Pawła II, który został skradziony z kościoła w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      3   |   4   |   5   |   6   |   7      »      [14]