W Sulejówku miało miejsce oficjalne otwarcie dziennego domu Senior+. W uroczystości wzięło udział wielu znakomitych gości. Jednak najcenniejsza na uroczystości była obecność seniorów.

Sulejówek seniorom

Sulejówek seniorom

W czasie przemówień nie zabrakło słów podziękowania dla wszystkich, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do powstania ośrodka wsparcia tak ważnego dla seniorów. Na zakończenie wystąpień seniorka Władysława Warda zaprezentowała ułożony przez siebie wiersz. Dopełnieniem otwarcia placówki było uroczyste przecięcie wstęgi. Proboszcz z parafii poświęcił lokal i odmówił modlitwę za pomyślność działania domu.
W części artystycznej Młodzieżówka z Sulejówka z werwą zaprezentowała rytmiczne przeboje. Nie zabrakło też upominków. Rada miasta sprezentowała profesjonalny odkurzacz, Elżbieta Wasielkiewicz podarowała okazałą płaskorzeźbę anioła, a Boratyńska Sylwia z MRPiPS wręczyła tematyczne upominki. Seniorzy razem z kadrą placówki przygotowali własnoręcznie uszyte maskotki w kształcie kury i zająca, pięknie opakowane, przeznaczone w prezencie dla przybyłych gości.
Spotkanie zakończyło się kawą, herbatą, słodkim poczęstunkiem: deserami i tortem przyozdobionym adekwatnie do podejmowanej tematyki.

Numer: 11 (1171) 2020   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *