SulejówekNiebezpieczne rewiry

Policjanci z komisariatu w Halinowie zatrzymali podejrzanego o dokonanie rozboju na 60-letniej kobiecie. Przestępca trafił w ręce stróżów prawa już kilkadziesiąt minut po tym, jak w rejonie dworca PKP w Sulejówku zabrał poszkodowanej rower i uciekł. Mundurowi otrzymali bowiem informację, że w Okuniewie doszło do domowej awantury. Jak się okazało, jej sprawcą był wspomniany złodziej.

Złodziej i awanturnik

KPP - Kronika policyjna

34-letni mieszkaniec Warszawy przyjechał rowerem do swojej rodziny, do której zgodnie z sądowym wyrokiem nie może się zbliżać. W przypływie złości, 34-letni mężczyzna uszkodził elewację budynku.

Przestępca trafił do aresztu. Następnego dnia usłyszał cztery zarzuty karne: rozboju, złamania sądowego zakazu o zbliżaniu się do najbliższych, uszkodzenia mienia oraz znieważenia policjantów. Na wniosek policjantów sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za jedno z tych przestępstw, tj. rozbój, grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Rower odzyskany przez policjantów trafił już do pokrzywdzonej.

Numer: 16/18 (1176/1178) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *