Co słychać? - Niebezpieczne rewiry

Niebezpieczne rewiry

Strażacy ćwiczą

24 maja straż pożarna w Mińsku Mazowieckim planuje przeprowadzenie powiatowych ćwiczeń jednostek ochrony przeciwpożarowej i podmiotów współdziałających z powiatu mińskiego.

Autor: (kpp)

Fajczył bez akcyzy

W trakcie patrolu na terenie targowiska przy ulicy Topolowej w ręce policjantów wywiadowczych z KPP wpadł 22-letni mężczyzna handlujący papierosami bez akcyzy. Podejrzany to Ukrainiec czasowo mieszkający w Mińsku. Policjanci znaleźli w jego samochodzie kilkadziesiąt paczek papierosów, żadna z nich nie miała akcyzy. 22-latkowi grozi wysoka grzywna.

Autor: (kpp)

Białorusin na gazie

Policjanci zaalarmowani anonimowym zgłoszeniem, zatrzymali na ulicy Warszawskiej nietrzeźwego kierowcę audi, którym okazał się być 38-letni obywatel Białorusi mieszkający na stałe w Polsce. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W najbliższym czasie odpowie za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu utrata uprawnień, wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 2.

Autor: (kpp)

Trzech za dilerkę

W wyniku żmudnej pracy policjantów z mińskiej dochodzeniówki udało się zatrzymać trzech mężczyzn, którzy w kontrolowanym przez policję aucie mieli 10 gramów marihuany oraz sprzęt służący do mielenia i skręcania towaru.

Autor: (kpp)

W trosce o dzieci

Przedstawiciele mińskiej policji wzięli udział w debacie dotyczącej bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, realizowanej w ramach cyklu debat na terenie województwa mazowieckiego, miała ona miejsce w Budowlance.

Autor: (kpp)

Pożar letniskowego

W piątek 29 kwietnia w miejscowości Wólka Kobylańska, gm. Dobre przy ul. Piaskowej pożar pochłonął w całości drewniany domek letniskowy wraz z wyposażeniem. Akcja gaszenia trwała 2 godziny. Na szczęście nikt nie ucierpiał...

Autor: (kpp)

Bezruch 10-11 maja

W dniach 10-11 maja należy spodziewać się wzmożonych kontroli prewencyjnych policji związanych ze zmianą organizacji ruchu drogowego, która w tych dniach będzie obowiązywała na odcinku drogi krajowej nr 92 od skrzyżowania ulicy Warszawskiej z ulicą Mickiewicza w Mińsku do węzła w Ryczołku.

Autor: (kpp)

Komendant sesyjnie

Na XXVI sesji rady powiatu mińskiego, Komendant Powiatowy Policji Robert Żebrowski przedstawił sprawozdanie z pracy policjantów w roku 2013.

Autor: (kpp)

Wypadek w Latowiczu

W poniedziałek 28 kwietnia 2014 r. na drodze wojewódzkiej nr 802 w okolicach miejscowości Latowicz, z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy marki VW Golf zjechał do przydrożnego rowu, w wyniku czego kierujący pojazdem został uwięziony w pojeździe. Wydostanie poszkodowanego było możliwe tylko przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Autor: (kpp)

Plaga motocyklowa

Od początku kwietnia na drogach powiatu mińskiego zginęło już trzech motocyklistów. Ostatni wypadek miał miejsce 29 kwietnia w Ryczołku.

Autor: (kpp)

Trójka w Brzózem

W piątek 29 kwietnia w miejscowości Brzóze na drodze DK 50 doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych: Opel Astra II, Opel Astra I, Fiat Cinquecento oraz samochodu ciężarowego z naczepą marki Volvo. W wypadku ucierpiał kierujący pojazdem marki Opel Astra II.

Autor: (kpp)

Kontrola L

Policjanci z mińskiej drogówki wspólnie z pracownikami wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim zorganizowali działanie ukierunkowane na dokładne kontrole samochodów nauki jazdy.

Autor: (kpp)

Piątka za rozbój

Efektywna praca policjantów z komisariatu w Mrozach i prokuratora nadzorującego postępowanie doprowadziła do ustalenia pięciu mężczyzn zamieszanych w szereg przestępstw popełnionych na terenie powiatu mińskiego.

Autor: (kpp)

Kryminalne dziuple

Mińscy kryminalni wraz z policjantami z Komendy z Wołomina i Komisariatu w Jadowie zlikwidowali dwie wołomińskie, samochodowe dziuple. W jednej z nich odnaleziono toyotę auris skradzioną dnia poprzedniego na terenie powiatu piaseczyńskiego oraz szereg części samochodowych, które również mogły pochodzić z kradzieży.

Autor: (kpp)

Walczą z maryhą

Policyjni wywiadowcy nie próżnują. Nie ma tygodnia, w którym nie zatrzymaliby osoby posiadającej narkotyki. Jest to zasługa dokładnego sprawdzania odzieży i bagażu, a także kontroli podejrzanych aut, pod kątem ukrywania i przewożenia zabronionych substancji.

Autor: (kpp)

Yamahą na śmierć

17 kwietnia miał miejsce już drugi w tym miesiącu śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      142   |   143   |   144   |   145   |   146      »      [171]