Witamy na świecie 2022

Drodzy RODZICE NOWORODKÓW...

Jeśli Państwo chcą mieć zdjęcie swego dziecka na naszej witrynie, proszę o samodzielne sfotografowanie noworodka (tylko portretowo przy dobrym świetle) i przysłanie fotki na numer telefonu 608 410 762 lub mailowo na adres . Oczywiście z opisem jak w naszym tygodniku, czyli imię i nazwisko dziecka, imiona rodziców i ew. rodzeństwa, dzień i godzina urodzenia, ciężar, długość i miejsce zamieszkania.

Wykonujemy odpłatne zdjęcia profesjonalne w szpitalu lub domu po uprzednim uzgodnieniu - 608 410 762



Ksawery Kulma, syn Justyny i Piotra, brat Kornelii, ur. 07.09.2022, godz. 12:32, Wólka Mińska
Ksawery Kulma,
syn Justyny i Piotra,
brat Kornelii,
ur. 07.09.2022, godz. 12:32,
3780 g, 55 cm,
Wólka Mińska
Maciej Chweściuk, syn Eweliny i Rafała, ur. 25.07.2022, godz. 23:30, Ruda
Maciej Chweściuk,
syn Eweliny i Rafała,
ur. 25.07.2022, godz. 23:30,
3580 g, 55 cm,
Ruda
Miłosz Niedziałek, syn Klaudii i Rafała, ur. 22.07.2022, godz. 5:12, Mińsk Mazowiecki
Miłosz Niedziałek,
syn Klaudii i Rafała,
ur. 22.07.2022, godz. 5:12,
3370. g, 54 cm,
Mińsk Mazowiecki
Oliwia Pankiewicz, córka Karliny i Łukasza, ur. 22.07.2022, godz. 2:24, Mińsk Mazowiecki
Oliwia Pankiewicz,
córka Karliny i Łukasza,
ur. 22.07.2022, godz. 2:24,
3660 g, 55 cm,
Mińsk Mazowiecki
Antoś Nojszewski, syn Karoliny i Macieja, ur. 18.06.2022, godz. 7:03, Moczydła
Antoś Nojszewski,
syn Karoliny i Macieja,
ur. 18.06.2022, godz. 7:03,
3740 g, 55 cm,
Moczydła
Dawid Artecki, syn Anety i Krzysztofa, brat Laury, ur. 18.06.2022, godz. 2:35, Wólka Kobylańska
Dawid Artecki,
syn Anety i Krzysztofa,
brat Laury,
ur. 18.06.2022, godz. 2:35,
3390 g, 50 cm,
Wólka Kobylańska
Tymek Zawada, syn Magdaleny i Bartosza, ur. 16.06.2022, godz. 2:02, Górki
Tymek Zawada,
syn Magdaleny i Bartosza,
ur. 16.06.2022, godz. 2:02,
3740 g, 54 cm,
Górki
Michaś Luba, syn Marty i Patryka, ur. 16.06.2022, godz. 2:28, Stanisławów
Michaś Luba,
syn Marty i Patryka,
ur. 16.06.2022, godz. 2:28,
2550 g, 51 cm,
Stanisławów
Maciuś Wójcik, syn Katarzyny i Mateusza, ur. 15.06.2022, godz. 2:56, Dębe Małe
Maciuś Wójcik,
syn Katarzyny i Mateusza,
ur. 15.06.2022, godz. 2:56,
3200 g, 53 cm,
Dębe Małe
Jan Kozieł, syn Natalii i Sebastiana, ur. 15.06.2022, godz. 11:40, Mińsk Mazowiecki
Jan Kozieł,
syn Natalii i Sebastiana,
ur. 15.06.2022, godz. 11:40,
3870 g, 57 cm,
Mińsk Mazowiecki
Wiktor Czech, syn Karoliny i Rafała, ur. 15.06.2022, godz. 9:55, Mińsk Mazowiecki
Wiktor Czech,
syn Karoliny i Rafała,
ur. 15.06.2022, godz. 9:55,
4350 g, 57 cm,
Mińsk Mazowiecki
Franek Zgódka, syn Agnieszki i Piotra, brat Leona i Toli, ur. 14.06.2022, godz. 16:30, Mrozy
Franek Zgódka,
syn Agnieszki i Piotra,
brat Leona i Toli,
ur. 14.06.2022, godz. 16:30,
3130 g, 52 cm,
Mrozy
Miłosz Milik, córka Anny i Macieja, brat Mikołaja, ur. 13.06.2022, godz. 2:25, Mińsk Mazowiecki
Miłosz Milik,
córka Anny i Macieja,
brat Mikołaja,
ur. 13.06.2022, godz. 2:25,
3100 g, 54 cm,
Mińsk Mazowiecki
Kacper Łubko, syn Malwiny i Konrada, ur. 13.06.2022, godz. 16:47, Milew
Kacper Łubko,
syn Malwiny i Konrada,
ur. 13.06.2022, godz. 16:47,
3410 g, 53 cm,
Milew
Jagoda Olko, córka Anny i Damiana, ur. 13.06.2022, godz. 14:48, Huta Mińska
Jagoda Olko,
córka Anny i Damiana,
ur. 13.06.2022, godz. 14:48,
2430 g, 49 cm,
Huta Mińska
Franek Pielasa, syn Martyny i Cezarego, ur. 13.06.2022, godz. 14:45, Mińsk Mazowiecki
Franek Pielasa,
syn Martyny i Cezarego,
ur. 13.06.2022, godz. 14:45,
4200 g, 56 cm,
Mińsk Mazowiecki
Hania Ruszczak, córka Patrycji i Mariusza, siostra Maćka, ur. 13.06.2022, godz. 1:15, Wólka Czarnińska
Hania Ruszczak,
córka Patrycji i Mariusza,
siostra Maćka,
ur. 13.06.2022, godz. 1:15,
3300 g, 53 cm,
Wólka Czarnińska
Liliana Kowalczyk, córka Klaudii i Jakuba, ur. 12.06.2022, godz. 14:25, Mińsk Mazowiecki
Liliana Kowalczyk,
córka Klaudii i Jakuba,
ur. 12.06.2022, godz. 14:25,
3420 g, 55 cm,
Mińsk Mazowiecki
Martyna Gruba, córka Anety i Michała, ur. 10.06.2022, godz. 1:28, Mińsk Mazowiecki
Martyna Gruba,
córka Anety i Michała,
ur. 10.06.2022, godz. 1:28,
2990 g, 52 cm,
Mińsk Mazowiecki
Marcelina Wożniak, córka Iwony i Dominika, ur. 09.06.2022, godz. 22:31, Wiciejów
Marcelina Wożniak,
córka Iwony i Dominika,
ur. 09.06.2022, godz. 22:31,
3000 g, 51 cm,
Wiciejów

 
 
Jaśmina Podbielska, córka Edyty i Adriana, siostra Oliwii, ur. 09.06.2022, godz. 2:22, Niedziałka Stara
Jaśmina Podbielska,
córka Edyty i Adriana,
siostra Oliwii,
ur. 09.06.2022, godz. 2:22,
3520 g, 55 cm,
Niedziałka Stara
Janek Kołodziejczyk, syn Natalii i Damiana, brat Zuzi, ur. 09.06.2022, godz. 18:06, Rudzienko - Latowicz
Janek Kołodziejczyk,
syn Natalii i Damiana,
brat Zuzi,
ur. 09.06.2022, godz. 18:06,
3660 g, 54 cm,
Rudzienko - Latowicz
Alicja Wocial, córka Żanety i Mariusza, siostra Liliany, ur. 09.06.2022, godz. 17:40, Stanisławów
Alicja Wocial,
córka Żanety i Mariusza,
siostra Liliany,
ur. 09.06.2022, godz. 17:40,
3710 g, 56 cm,
Stanisławów
Nela Wścieklicka, córka Beaty i Krzysztofa, siostra Igi i Kacpra, ur. 09.06.2022, godz. 13:20, Mińsk Mazowiecki
Nela Wścieklicka,
córka Beaty i Krzysztofa,
siostra Igi i Kacpra,
ur. 09.06.2022, godz. 13:20,
3850 g, 56 cm,
Mińsk Mazowiecki
Laura Kaczmarek, córka Anety i Leszka, siostra Klaudii i Jakuba, ur. 08.06.2022, godz. 2:11, Poręby Nowe
Laura Kaczmarek,
córka Anety i Leszka,
siostra Klaudii i Jakuba,
ur. 08.06.2022, godz. 2:11,
3810 g, 55 cm,
Poręby Nowe
Milan Kanigowski, syn Wiolety i Mateusza, ur. 07.06.2022, godz. 11:22, Jakubów
Milan Kanigowski,
syn Wiolety i Mateusza,
ur. 07.06.2022, godz. 11:22,
3440 g, 54 cm,
Jakubów
Dominik Wrzosek, syn Moniki i Tomasza, brat Andzeliki, ur. 07.06.2022, godz. 9:11, Mińsk Mazowiecki
Dominik Wrzosek,
syn Moniki i Tomasza,
brat Andzeliki,
ur. 07.06.2022, godz. 9:11,
3200 g, 52 cm,
Mińsk Mazowiecki
Laura Kubicka, córka Elżbiety i Radosława, ur. 07.06.2022, godz. 1:27, Mińsk Mazowiecki
Laura Kubicka,
córka Elżbiety i Radosława,
ur. 07.06.2022, godz. 1:27,
3200 g, 53 cm,
Mińsk Mazowiecki
Jowita Kozłowska, córka Marzeny i Kamila, siostra Nadii i Bartka, ur. 06.06.2022, godz. 23:43, Mińsk Mazowiecki
Jowita Kozłowska,
córka Marzeny i Kamila,
siostra Nadii i Bartka,
ur. 06.06.2022, godz. 23:43,
3500 g, 54 cm,
Mińsk Mazowiecki
Samuel Krawczyk, syn Magdaleny i Radosława, brat Marizy, ur. 06.06.2022, godz. 2:45, Kałuszyn
Samuel Krawczyk,
syn Magdaleny i Radosława,
brat Marizy,
ur. 06.06.2022, godz. 2:45,
3590 g, 56 cm,
Kałuszyn
Julia Szczelaszczyk, córka Sylwii i Piotra, siostra Antosia, ur. 06.06.2022, godz. 1:01, Mińsk Mazowiecki
Julia Szczelaszczyk,
córka Sylwii i Piotra,
siostra Antosia,
ur. 06.06.2022, godz. 1:01,
3290 g, 55 cm,
Mińsk Mazowiecki