Siedlecki recital

XI Spotkania Śpiewających Poezję dobiegły końca. Najpełniej atmosferę tego co działo się 12-13 października w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach oddadzą wrażenia widzów

Kultura na żywo

Siedlecki recital / Kultura na żywo

Pani Anna przyszła specjalnie, żeby usłyszeć Elżbietę Adamiak, Lorę Szafran i przede wszystkim Poniedzielskiego, którego uwielbia za jego inteligencję i błyskotliwość. – Usłyszeć i zobaczyć go na żywo, na scenie to jest coś niesamowitego, niesamowite przeżycie. Jestem bardzo zadowolona. Szkoda, że takich imprez jest mało w naszym mieście – żałowała pani Anna.
Pani Joanna opowiedziała swoje wrażenia z dwóch dni recitalu. – Byłam także wczoraj, kiedy świętowano 40-lecie pracy artystycznej pana Koperkiewicza. Bardzo mi się podobało. Oczywiście wielka klasa, nie było tej pompy i nadęcia, o co prosił Koperkiewicz, było tak jak powinno być – spokojnie. Wiele się dowiedziałam o Koperkiewiczu. Wczoraj odkrył przede mną nowe karty. A dzisiaj przyszłam na koncert. Usłyszałam Andrzeja Poniedzielskiego. Nie wiedziałam, że tak pięknie śpiewa. Bardzo mi się podobało. Jestem wdzięczna włodarzom naszego miasta, bo robią bardzo wiele dla kultury – mówiła pani Joanna.
Podczas sobotniego wieczoru swój koncert dali również laureaci XI Spotkań Śpiewających Poezję. Nagrodę Grand Prix tegorocznej edycji otrzymało Mentel, Bojda&Mentel Trio. Jak wspomniał Tomasz Markiewicz – członek jury, za niekokietowanie publiczności. Pierwszą nagrodę przyznano natomiast Jakubowi Pawlakowi. Następny recital już za rok.

Numer: 2012 43   Autor: Andrzej KamińskiKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *