CegłówKiczki piknikowe

Okres festynowy trwa w najlepsze, a każdy weekend obfituje w liczne imprezy plenerowe. Teraz do organizatorów dołączyło też Koło Gospodyń Wiejskich w Kiczkach, które wraz z gminą Cegłów zaprosiło na niedzielny Kiczkowski Piknik Rodzinny…

Smaki rodzinne

Kiczki piknikowe / Smaki rodzinne

Organizatorzy zapowiadali wiele atrakcji, a przede wszystkim dobrą, rodzinną atmosferę. Niestety, poranny deszcz i wiatr sprawiły, że impreza musiała przenieść się do wnętrza domu ludowego, a w plenerze zostały tylko dmuchańce i nieliczne stoiska. Później pogoda jednak się poprawiła, a goście dopisali.
Na pikniku królowały przede wszystkim kulinaria. Na przybyłych czekały przysmaki z grilla oraz słodkości w postaci pysznych domowych wypieków. Dużym powodzeniem cieszyła się też loteria fantowa, w której do zdobycia było wiele różnorodnych nagród. Najmłodsi korzystali z dmuchanych  zjeżdżalni i malowania twarzy, a starsi z zaplanowanych konkursów, zabaw, a także konsultacji zdrowotnych Oriflame.
W tle sączyła się piknikowa muzyka, a chętni mogli puścić się tany. To jednak później, gdy wszyscy nasycili już apetyt i skorzystali z przygotowanych atrakcji.

Numer: 28/29 (1136/1137) 2019   Autor: Łukasz KućKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *