Spady medialne

Stroną postępowania powinna być osoba, która wynajęła działkę od Dróg Podlaskich i to jej należy doręczyć informację o toczącym się postępowaniu. Problem w tym, że nie wiem, gdzie mam wysłać swoją decyzję, bo tego człowieka nie ma. To był słup, a nie prawdziwy przedsiębiorca.
– No to burmistrz Czyżewski ma problem warty ze dwa miliony złotych


Mieszkańcy Jeruzala skarżą się na poziom usług medycznych w miejscowym niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej. Słychać głosy, że przychodzą tam tylko dlatego, że muszą.
– Burmistrz Jaszczuk sfinansuje im busa do Mrozów i po krzyku. Przy okazji zobaczą miasto…


Rada Europy doceniła działania Mińska Mazowieckiegowzmacniające wartości europejskie, takie jak: solidarność,  równość, tolerancja i współpraca w rożnych obszarach aktywności obywatelskiej.
– Oby tylko nie przenieśli nam z Brukseli stolicy eurokołchozu…


Nawet był taki czas w ubiegłym roku, że PGNiG podniosło ceny gazu i ludzie z Siedlec pytali: Jak to jest możliwe, że u was gaz kosztuje 2,30 zł, a u nas 5 zł…
– Takie cuda tylko w Mrozach, a że im ostatnio zakręcili kurki, to też oszczędność


Rząd uniemożliwił firmie prowadzenie działalności gazowej, a teraz przejmuje jej majątek. Gdy rządzi PiS nie znacie dnia ani godziny. Dzisiaj to ruskie firmy jutro – każdy, kto nie zgadza się z rządem.
– Chyba czas na partyzantkę. W lesie bezpieczniej…


Jesteśmy po konsultacjach społecznych. Frekwencja była słaba, ale znacząca większość opowiada się za prawami miejskimi.
– Aspiracje władzy zawsze budzą sprzeciw. Bojaźliwi głosują nogami…


Elon Musk zgłosił pomysł, by Twitter był przestrzenią swobodnej debaty, czyli żeby politycznie był neutralny. W praktyce oznacza to równouprawnienie skrajnej prawicy i skrajnej lewicy.
– No i wtedy się zaczęło… lewactwo zawyło


Czy śni się wam czasami nasze miasto? Jeśli nie, to z pewnością nowy projekt może przywołać dobre wspomnienia, marzenia, a może właśnie sny?
– Niektórym od lat śni się abdykacja burmistrza i bezproblemowe parkowanie samochodu…


Wójt będzie budować ogólnodostępną stację do ładowania samochodów elektrycznych, bo ma dotację 175 000 zł. A ile elektryków tu jeździ? Także o asfalcie na Zalesiu i Goździówce możemy zapomnieć. Taka inteligentna jest pani wójt.
– Będzie stacja, znajdą się elektryki


Korkuć, który ostrzega przed rosyjskim kultem jednostki Putina wydał się podejrzany prokuraturze i był przesłuchany na okoliczność możliwości popełnienia przestępstwa z artykułu 256 KK.
– Wyszło na to, że propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych i podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do dwóch lat. Paranoja…