Spady medialne

Rada podniosła wynagrodzenie burmistrzowi Jakubowskiemu. Wynagrodzenie burmistrza Mińska Mazowieckiego wynosiło do tej pory 9 660 zł brutto. Po uchwale jest to kwota 18 044 zł brutto. Plus dodatki… oczywiście.
– Co gorszące… za uchwałą zagłosowało 20 radnych i tylko jeden wstrzymał się od głosu


Wyjdź na balkon, do ogródka lub na miejski plac i… przenocuj tam. Do takiego gestu solidarności z migrantami na granicy zachęcają organizatorzy akcji „Ten Sam Sen”, czyli Stowarzyszenie Wspólnota Arche i Zamek Janów Podlaski.
– Po chrześcijańsku… psia ich empatyczna mać

Mało jest inicjatyw, które w tak pozytywny sposób potrafią łączyć wszystkich. Orkiestra gra już od 1993 roku, a zakupiony przez WOŚP sprzęt codziennie ratuje życie i zdrowie tysiącom pacjentów, także w Mińsku Mazowieckim.
– Zapomnieli policzyć, ile na WOŚP zarobili główni orkiestranci

Radny Piotr Lichota chce powrotu sesji stacjonarnych. Przeciwnego zdania jest Leon Jurek. – Wszyscy możemy być nosicielami wirusa, nie wiedząc o tym. Nie chcę mieć nikogo na sumieniu.
– Niby zaszczepieni, a boją się covida bardziej niż diabła


Jeśli starczy pieniędzy, to powołamy także Urząd Stanu Cywilnego i zwolnimy tym samym Mińsk Mazowiecki, który dotychczas nas obsługiwał – podkreśla wójt Marcin Uchman.
– Fakt, miasto bez USC nie brzmi dumnie


Córka Krzysztofa Kolbergera z dumą przyznaje, że dobrze jest być dzieckiem geja…
– Fakt, cóż ona temu winna, że w młodości aktor lubił także kobiety. A że umarł na gejowską chorobę to jego wybór


Norweska poczta Posten Norge w świątecznej reklamie swoich usług przekonuje, że Święty Mikołaj może być gejem.
– Uwaga, młode Norweżki, nie zdziwcie się, że tylko chłopcy dostaną na święta prezenty…


Gdy Picasso skończył 90 lat, powiedział: – Wielu zostaje artystami z powodów, które mają niewiele wspólnego ze sztuką. Bogaci domagają się czegoś nowego, oryginalnego,  skandalicznego. Zabawiałem ich absurdami i im mniej rozumieli, tym więcej miałem sławy i pieniędzy. Teraz nie mam odwagi, by postrzegać siebie jako artystę w wielkim tego słowa znaczeniu…
– Każdy w jakiś sposób służy własnej chuci i cudzej mamonie