Spady medialne

Obsadzamy zieleniec na targowisku miejskim. Sprzedawcy się cieszą, że zabrali im miejsca postojowe i towar na plecach muszą wnosić... Czy sprzedawcy przylatują statkiem kosmicznym, który odlatuje na czas handlu…
– Niech się cieszą, że w ogóle handlują w centrum miasta. A towar można przywieźć tuż po północy... nawet po trawnikach


Przy swojej ocenie nie doczytał pan, że ranking wyodrębnia z gmin miejskich odrębną kategorię miast na prawach powiatu tak więc w naszej kategorii gmin miejskich i miejsko-wiejskich jest 878 jednostek. Zabawne jest to, że brakujące gminy dodał przed nami a nie za nami, to pokazuje intencję pańskiego pytania. Jakby kto nie kombinował, to jesteśmy na 31 miejscu.
– Jaszczuk to jednak potrafi się odgryźć...

Przecież ciocia Angela i wujek Macaron to załatwili... pomału „turysty" wylatują z powrotem... aż mi się konferencja w Jałcie przypomniała.
– Coś w tym jest, tylko że w Jałcie sprzedali nas angole i amerykańcy...

Radny Jerzy Mróz pojawił się z Marianną Schreiber w programie „Gorące pytania”, gdzie zasłynął szeregiem nietypowych wypowiedzi. Na pytanie – dlaczego bierze udział w kampanii odpowiedział: – Od dłuższego czasu myślę o tym, żeby powołać fundację pomagającą… wejść w głąb kobiety, w tę przestrzeń między uszami.
– Tacy to już ani dziwią, ani śmieszą...

Dowodem świadczącym o braku oszczędności w UM jest chociażby zatrudnienie dwóch wiceburmistrzów. Węgrów, Sokołów, Garwolin, Ostrołęka czy Siedlce mają tylko jednego wiceburmistrza. Czy w Mińsku naprawdę potrzebujemy dwóch?
– Oczywiście, by mieć choć namiastkę parytetu

Czy wynajmując przez lata lokal dla MOPS szukamy oszczędności? No raczej nie. Za to za symboliczną kwotę wynajmujemy budynek jednej z fundacji.
– Nie jednej czyli jakiejś tam, a EBU, którą prowadziła wiceburmistrz Bujalska

Maseczki stają się w szkołach zarzewiem konfliktu. – Rodzice zwalniają dzieci z ich noszenia, powołując się na konstytucję – mówi Małgorzata Ładno z sanepidu w Mińsku Mazowieckim.
– Karać to za mało. Wysłać na przymusowe roboty, by wreszcie rodziców nauczyć moresu...

Nie dotarli jeszcze do mety, ale myślą że są już blisko. Szczepionkowi biegacze to zgrane towarzystwo... właśnie trwa ich trzecie okrążenie. Zwierzątka też lubią kołowrotki do biegania..
– Jak się zmęczą, to przestaną myśleć