Spady medialne

Zapewniam, że gmina Mrozy dobrze wykonuje swoje zadania w zakresie opieki nad zwierzętami. Od dziecka wychowywałem się wśród zwierząt, więc właściwego do nich stosunku i ich potrzeb nie trzeba mnie uczyć podobnie jak i podległych mi pracowników.
– A to akurat widać u Jaszczuka... To, czyli wychowanie wśród zwierząt


Jakbyśmy byli zaszczepieni, to moglibyśmy chodzić na koncerty…A to, że segregacja jest bezprawna, że łamie podstawowe prawa człowieka, to że de facto zmusza do przyjęcia czegoś, co jest eksperymentem medycznym to nic...
– Bez przesady... zaszczepieni jeszcze żyją.

Oj cierpliwość była tu bardzo potrzebna! Naprawa nawierzchni tego kawałka ul. Bocznej zajęła – bagatela – tylko
półtora miesiąca...
– O, tak... mińskie tempo dorównuje próżniactwu burmistrza


Panie Burmistrzu... czemu młodzi ludzie którzy mogą grać w ligach nie mają pozwolenia od dyrektora gosiru? Są jakieś wysokie kwoty za transfer blokujące grę. Bardzo proszę o możliwość rozwoju naszych najlepszych zawodników z gminy Mrozy! Nie blokujmy talentów!
– Jakie to proste... chce być zawodowcem, niech
klub go kupi

Rok temu manifestacja w po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, zakazującym aborcji, była wielka. Dziś spotkała się już tylko garstka... Co się stało?
– Zobaczyli, jacy są naiwni

Dymisję z funkcji pierwszego trenera Mazovii złożył Robert Gójski. Zastąpił go Marcin Sasal. Wreszcie dobra  decyzja…
– Prezes Kuć wielu już zmienił, lub doprowadził do dymisji. A Mazovia wciąż w stagnacji...


Ceny na rynku nieruchomości są bardzo wysokie i wciąż rosną. Coraz więcej osób nie może sobie pozwolić na zakup własnego mieszkania, a czynsz za wynajem znacznie obciąża miesięczny budżet. Rada Miasta pochyliła się nad tym problemem i próbowała znaleźć rozwiązanie.
– I tak powstał SIM, czyli socjalistyczna indolencja mieszkaniowa


Coraz częściej policjanci spotykają się z rejestrowaniem interwencji. Jedna z takich sytuacji miała miejsce w Mińsku.Kobieta będąca świadkiem zatrzymania nagrała i umieściła w sieci filmik z wizerunkiem funkcjonariuszy mimo, że nie  wyrazili na to zgody. Komendant Stołeczny Policji udzielił ochrony prawnej w związku ze znieważeniem policjantów i już zostały podjęte kroki prawne w celu ukarania autora filmiku.
– A w USA sami policjanci nagrywają interwencje,
by nie zostali posądzeni o rasizm


W przeliczeniu na jednego mieszkańca samorząd Mazowsza otrzymał 6,5 zł, a dla porównania województwo podlaskie – 74,5 zł.
– Bo nowy ład jest od tego, by ładnie nagradzać
SWOICH wyborców


Na imprezach bez masek, a starostwo nadal zamknięte... Obłuda na maksa.
– Tak wygodniej... Ryzyko zakażenia jest tylko w budynku starostwa. Sesje też muszą być online,
by mieli wygodę...