Spady medialne

No cóż pani Cichoń, prywatnie żona rysownika (rysowniczkini?) zasłynęła niszczeniem mińskich POmników, ubierając je w jakieś szmaty z napisem KONSTYTUCJA, teraz zapewne ubolewa nad zniszczeniem ławeczki Jana Himilsbacha... przykład idzie zazwyczaj z góry, a ryba najczęściej psuje się od łba.

– Himilsbacha też stroili w KONSTYTUCJĘ, to im na przekór się zepsuł… Zamiast w łeb, trafili w dupę…


Podobno niestosownością jest nazywanie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet. Pożądane jest używanie nazwy Ogólnopolski Strajk Kobiet i Osób z Macicami. Inaczej grozi środowiskowa anatema.

– A komu grozi ANALNAtema? Wszystkim heterom i heterowcom…

Pielęgniarkę z Mińska Mazowieckiego skierowano do pracy na oddział covidowy, mimo że miała II grupę inwalidzką i liczne choroby. Już po kilku dniach zakaziła się koronawirusem i zmarła. Sprawę bada prokuratura.

– To musi też zbadać przyczyny wszystkich zmarłych, którym z powodu covida nie udzielono na czas pomocy

Radny Miąsko niech zajmuje się problemami mieszkańców miasta. CHODNIK niewątpliwie potrzebny, ale to nie są tereny miasta, a gmina niech zwiększy u siebie podatki i znajdzie kasę na chodnik do miasta.

– Chodnik jest dla chodzących, a do starej sosny prą przede wszystkim mieszczuchy

Na posiedzeniu zarządu powiatu w styczniu 2021 roku vicestarosta Kikolski poddał pod rozwagę temat przekształcenia szpitala w spółkę prawa handlowego. Co o tym sądzicie?

– Już przymiarki zwane PiSmiarkami były i kosztowały setki tysięcy złotych. Teraz chyba znowu POwiat ma za dużo kasy do zmarnotrawienia…

Po pierwsze wszystkie komentarze zawierające wulgaryzmy zostały usunięte… Proszę o dyskusję ale merytoryczną… Po drugie droga w stronę Strachomina to droga powiatowa i to on jest jej zarządcą.

– Wołanie na puszczy może skutkować tylko spotkaniem z lwem, a ten potrafi nie tylko ryczeć

Dlaczego daliście sołtysowi Woli Rafałowskiej podatki do roznoszenia w czasie pandemii? Proszę natychmiast go odwołać i powiadomić nas w inny sposób. (…) Jeśli chce Pan wyjaśnień, to proszę zadać konkretne pytania. Pana wpis zawiera zarzuty i żądania bez żadnych podstaw prawnych i jakiegokolwiek uzasadnienia.

– No i co… kto podskoczy Jaszczukowi? Chyba tylko szczwany adwokat lub uzbrojona grupa nacisku…

Spółka ARP E-VEHICLES zaprezentowała w Mińsku Mazowieckim autobus elektryczny, który wykonał przejazd linią M1 ruszając o 9.30 z Pl. Dworcowego. Miłym akcentem były tulipany wręczane każdej pasażerce, która podczas przejazdu pokazowego wsiadła do elektryka.

– Gdy już wszystkie będą elektryczne, zabraknie tulipanów

Strajk tzw. kobiet upadł przez zaniechania czołowych aktywistek, którym zabrakło kartonów po bananach i które wyczuły, że temat ten nie wyniesie ich na pierwsze miejsce na liście wyborczej PO do Sejmu, bo za daleko do wyborów. Teraz to nawet siara przyznać się wśród gimbazy, że ktoś biegał po nocy pod pachę z radną A…

– Ucichło, ale się zacznie. Zmiany będą zasadnicze… pochwy wyjdą na ulicę