Spady medialne

Nie mówi się o tym głośno, ale przypuszczenia są takie, że panuje zmowa cenowa. Firmy wywozowe najwyraźniej podzieliły się gminami… Śmieci po handlu bronią i narkotykami to obecnie trzeci najbardziej dochodowy biznes – twierdzi burmistrz Arkadiusz Czyżewski.

– A kto broni samorządom zająć się własnymi śmieciami. Musza się tylko dogadać…


Nie prowadzę specjalnego rejestru, ale pamiętam, że swego czasu było u nas minus 38 stopni. W Mrozach na mrozy nikt nie narzeka… Musimy trzymać fason – mówi burmistrz Mrozów, Dariusz Jaszczuk.

– Tylko strzelców Napoleona żal…

Prośba do medioznawców: proszę o podanie NAZWY przekazu, w którym dwaj politycy są zarazem twórcami i tworzywem materiału, zachwalającego własne osiągnięcia i współpracę. Za wszelkie wyjaśnienia będę też wdzięczny socjologom, antropologom kultury oraz psychologom.

– To tylko populistyczna autokreacja, a ta nie wymaga tłumaczeń

W mińskim SPZOZ rozpoczęto szczepienia przeciwko Covid-19. Jako pierwszy zaszczepiony został dyrektor szpitala – Mariusz Martyniak.

– I stało się nieszczęście… dyrektor nabrał mocy dowódczej i stawia warunki mediom

W naszej sondzie wzięło udział ponad 1000 mieszkańców Mińska Mazowieckiego. Blisko 80% głosujących jest za całkowitym zniesieniem zakazu nocnej sprzedaży alkoholu, a 11% za jego złagodzeniem.

– Niestety większość radnych zakwestionowała wiarygodność ankiety, nazywając ją niemiarodajną oraz uwzględniającą wyłącznie preferencje określonej grupy internautów, a nie ogółu lokalnej społeczności

Mieszkam w gminie Dębe Wielkie od czterech lat. Widzę wielką różnicę miedzy sąsiadami, czyli gminą Halinów. Nie czarujmy się. Gmina Halinów zawsze miała lepsze władze.

– Jeszcze trzeba znać meandry historii, administracji i demografii, by marzyć o władzy

Przepraszam za śmiałość, ale ten projekt komendy kojarzy się z fermą drobiu full wypas albo z kaplicą bliźniak dla dwóch różnych wyznań z poszanowaniem poprawności politycznej.

– Tęczowa elewacja na pewno wiele by zmieniła…

Planowane miesięczne wynagrodzenie na stanowisku kasjer-sprzedawca wyniesie nawet do 4100 zł brutto.

– Są tacy, którzy i za 10 tysięcy nie sprzedadzą się obcemu kapitałowi