Spady medialne

W 2021 będziemy świętować 600. rocznicę nadania praw miejskich naszemu miastu. Pragniemy, aby jubileusz odbył się pod hasłem RELACJE. Naszym celem jest szukanie tego, co nas łączy...

– No i po co, jak i tak wiadomo, że najlepszym łącznikiem jest KASA


Aby segregować śmieci, trzeba chyba mieć co najmniej doktorat. Kto pamięta, gdzie wrzucić zbite szło, naczynie żaroodporne czy zwyczajny paragon?

– I komu przeszkadzało wyrzucanie odpadów do jednego wora i ich segregacja na taśmie lub wysypisku

W programie wyborczym mieliśmy plan budowy otwartego basenu rekreacyjnego przy miejskim aquaparku. Czy odkryty basen jest w Mińsku potrzebny?

– No, jeśli był w planie, to niewątpliwie potrzebny

Panujący włodarz miasta ubiega się o tytuł Samorządowca 2019 r. Pewnie nie wiecie, że dzięki cofnięciu przez niego dotacji ulega likwidacji Świetlica Terapeutyczna im. św. Franciszka z Asyżu. Placówka, która od wielu lat pomagała ubogich w naszym mieście i często wyręczała w swojej pracy urzędników miejskich.

– Nie tylko świetlicę ma na sumieniu

Można? Można! Niemieckie linie lotnicze CONDOR zostają przejęte przez LOT

– To może teraz napaść i odebrać co nasze, a szczególnie skarby kultury

Gmina Jakubów jest liderem w wielu dziedzinach i oczywiście przy liczbie kół nie mogło być inaczej. W powiecie żadna gmina nas nie pokonała i myślę, że w województwie również.

– Kto ma śmieci, ten ma smród… kto ma baby, ten ma miód

A może by tak na 600 urodziny naprawić mińskie ulice, by móc spokojnie dojść na wydarzenia przygotowane przez miasto bez stresu, że się potkniemy o nierówny asfalt przechodząc na przejściu dla pieszych albo bez przeskakiwania kałuży, które tworzą się w dziurach.

– Też wymyślił takie przyziemne zadania… Ważniejsze są relacje i integracje

Olga Tokarczuk szerzy alternatywne, okultystyczne pseudoreligie np. ekologizm. Jest współczesną czarownicą...

– Czyli wiedźmą, a one zawsze były mądre i niebezpieczne

Polska wpadła w ręce zadziornych, zaczepnych ludzi, którzy uważają, że mają absolutną rację... W Wielkiej Brytanii jest jeszcze gorzej. Brexit spowodował straszne spustoszenie zarówno w państwie, jak i w głowach ludzi... Cały demokratyczny świat jest na niebezpiecznym zakręcie.

– Norman Davies dołączył do kasandrycznych wieszczów historii. Jako lewak ma do tego pełne prawo…

Małżeństwo jest decyzją, którą się podjęło i w której trzeba trwać... Żyjemy w takich czasach, w których można sobie wszystko powiedzieć i nie brać za to odpowiedzialności.

– Tak twierdzi Paweł Domagała, celebryta z gatunku tradycyjnych