Spady medialne

Skoro jest tak źle, to dlaczego jest tak dobrze…

– Opozycja PiS w radzie powiatu mińskiego pobiła hamletowską retorykę, ale nie dała rady koalicji PO-PSL. Nie tylko w kwestii budżetu na 2020 rok


Musimy być gotowi do działania jak dobrze zorganizowane wojsko. Jasno określone zadania i efektywna ich realizacja – zaznaczyła wiceprzewodnicząca PO w Mińsku Alicja Cichoń.

– Wreszcie coś konkretnego po latach letniej wody w kranie. Tylko za co sort mundurowy, gdy brakuje kasy na prezydencką kampanię wyborczą

– Spotkanie w Mińsku Mazowieckim tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że dramatycznie zaniedbaliśmy kontakt z tzw. dołami partyjnymi. To musi się zmienić, jeśli Platforma ma znów zacząć wygrywać wybory!

– Mucha ma rację, ale czy PO ma w ogóle jakiś partyjny plebs? A jeśli nawet ma, to już przekupiony 500+

Istniało duże ryzyko, że minimalna większość koalicji PO-PSL w sejmiku zostanie naruszona. W takim przypadku władzę w województwie mógłby przejąć PiS. Dymisja Orzełowskiej ma takiemu scenariuszowi zapobiec.

– Poświęcenie godne damy stanu. Tylko po to, by dogodzić chłopu z tej samej partii

Jeszcze dwa lata o przyjazdach i odjazdach pociągów informowani będziemy na naszej stacji wyłącznie z… głośników. To dopiero XXI wiek!

– A kto będzie czytał tablice, gdy smartfony przesłaniają nawet słońce

Realizując kolejne zadania w ramach projektu HSC, przeprowadziliśmy diagnozy potrzeb mińszczan i wyniki badań dotyczące oceny jakości życia w mieście. Wygląda na to, że jest dobrze, nawet bardzo.

– Jeśli tak dobrze, to po co cokolwiek zmieniać i wydawać wcale niemałą kasę

Platforma podnieca się wyborami na szefa partii, a kompletnie nie dostrzega tego, że niewielu to interesuje. Pewnie tylko członków Platformy. Ci ludzie dalej nie ogarniają rzeczywistości i nie widzą, że potrzeba kogoś młodego z wizją…

– Jak młody, to biedny, a kasę trzymają stare wygi

Tym razem oprócz biało-czerwonych flag manifestujący przynieśli też flagi unijne licząc na to, że wspólnota Unii Europejskiej zahamuje dążenia PiS do całkowitego upolitycznienia wymiaru sprawiedliwości.

– I unia w trwodze, gdy brudy na todze

Sytuacja jest dramatyczna, ponieważ duże firmy oraz gminy i powiaty stracą 43 proc. środków, które ulokowały na kontach bankowych w Podkarpackim Banku Spółdzielczym…

– Mamy nadzieję, że miński BS trzyma się mocno, a wraz z nim pieniądze naszych miast i gmin