Spady medialne

Nawet radni PiS nie widzieli problemu, aby podnieść mandat za budżetem miejskim na przyszły rok. Kolejny, bardzo ładny przykład współpracy PO z PiS. Można powiedzieć, że w Mińsku zrealizowała się idea PO-PiSU…

– Najlepsi z opozycji poszli na urzędy, a reszta liczy już tylko na… diety


W wyniku międzynarodowych kontaktów nawiązanych przez dyrektora Muzeum Ziemi Mińskiej Leszka Celeja i radną Elizę Bujalską mińszczanie mogli tego dnia spotkać się ze Świętym Mikołajem.

– Okazało się, że Mikołaj nie był ani święty, ani zagraniczny… Miał za to szczwanego pomocnika.

Jeżeli pan przewodniczący nie był pewien, czy powiadomienie dojdzie na czas, mógł również zadzwonić, bo w piśmie był podany numer telefonu. Myślę, że to zostało zrobione trochę celowo, aby burmistrz mógł nas, a szczególnie mnie, przedstawić w złym świetle.

– Bezczelność władzy działa rykoszetem

Wanda Rombel przekonywała, że do Mińska powinni przyjeżdżać seniorzy z całej Polski. Dlaczego? – Bo bez względu na to, skąd przyjadą, u nas mają komunikację miejską za darmo.

– Jeśli będzie ich stać na przyjazd, to i na miejski bus wystarczy

W związku z pojawiającymi się coraz częściej informacjami nt. rzekomych nacisków na dyrektorów szkół kategorycznie zaprzeczamy wszystkim stwierdzeniom zawartym w poście, że… burmistrz jeździ po szkołach i namawia dyrektorów do zwolnień ludzi (zatrudniania na 3\4 etatu). Zachęca do wprowadzenia zamiast obsługi szkół prywatnych firm sprzątających. Niech ludzie wiedzą, co się dzieje. Bo milczą wszyscy…

– Ciekawe, ilu w mińskich szkołach jest woźnych, sprzątaczek, rzemieślników, konserwatorów i nocnych stróżów. Taka armia przed magistratem zrobiłaby wrażenie…

Nie wiemy, czy kandydat Hołownia zostanie w 2020 roku prezydentem. Za to wiemy, kim jest jego żona Urszula. Jest pilotem i lata w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego na MiGu-29.

– No to niech wystartuje na prezydenta. Jest bardziej oblatana od Kidawy…

Skończą się profity związane z basenem/lodowiskiem miejskim. W ramach wyzbycia się resztek sreber rodowych włodarze miasta chcą powołać spółkę, tudzież oddać obiekty w prywatne ręce. Miasto chce ukryć w ten sposób zadłużenie. Intensywne rozmowy w tej sprawie już trwają...

– MOSiR spółką? Czemu nie… Wreszcie Mazovia zapłaci za stadiony uczciwą kasę

Jeden z parkingów przed blokiem przy ul. Pięknej 2 w części stanowi własność Spółdzielni Mieszkaniowej Mechanik, a w części – miasta. Czy zatem miasto pobiera opłaty na parkingu, który w części nie jest jego własnością?

– Musi, by komunikacją miejską jeździli gratis emeryci z całej Polski

Macie dosyć manipulacji i insynuacji, a wasze komentarze znikają z mmz24.pl? Napiszcie nam o tym. Wiele osób zostało zbanowanych, ponieważ próbowało zwyczajnie, obiektywnie odpowiedzieć na zamieszczone tam posty. Niestety wiele informacji z prawdą nie miało nic wspólnego, dodatkowo krzywdząc inne osoby nieprawdziwymi insynuacjami.

– Ciekawe, jak wyglądają prawdziwe insynuacje…

To boisko to śmiech na sali, kolejne miejsce zabrane dzieciom, gdzie mogły się bawić, jeździć na rolkach itp. Brawo dla burmistrza za wspieranie inwestorów i napychanie im kieszeni kosztem dzieci.

– No, mają mniej przestrzeni, ale za to równą powierzchnię

Przyszłość mediów lokalnych to internet oraz reporterzy władający i piórem, i kamerą. Taką wizję rozwoju mediów lokalnych przedstawili uczestnicy zorganizowanej przez PAP konferencji o mediach przyszłości.

– W naszym tygodniku taka zasada obowiązuje od co najmniej 7 lat