Spady medialne

Panowie posłowie i posłanki oraz radne i radni z PO, PiS itd. przestańcie pokazywać w mediach i na spotkaniach jacy to jesteście anty w stosunku do siebie. Tak naprawdę poza studiem czy spotkaniem i tak wódkę pijecie i się z nas szaraczków śmiejecie…

– Kruk krukowi oka nie wykole


Szanowni rodzice dzieci odwiedzających nasze domy w wigilię Wszystkich Świętych. Proszę o uświadomienie pociechom, że rzucanie w domy jajkami nie jest psikusem tylko zwykłym aktem chuligańskim.

– A jak są naszpikowane bakteriami, to wręcz zamach biologiczny

Przy tak dramatycznej sytuacji finansowej, w jakiej postawione zostały samorządy w całej Polsce, uważam, że burmistrz naszego miasta dokonał wyboru najkorzystniejszego z możliwych – projekt podniesienia podatków w mieście.

– Ciekawe, jak do takiego aktu desperacji namówi radnych

Chcesz mieć ładne, jędrne cycki, to jedz czosnek latowicki. Na wszystkie bóle duszy i ciała czosnek latowicki najlepiej działa. Czosnek latowicki… na wampiry, czarownice, na teściowe i dziewice.

– I do śmiechu i na zdrowie

Wiceprzewodniczący Rady Leszek Celej zaznaczył, że powinno się zapomnieć o podziałach politycznych i wspólnie poprzeć apel do rządu.

– Nie pomoże, bo i tak mamy za dużo szpitali zdolnych przejeść każde pieniądze

Jakie jest stężenie PM 10 w powietrzu? Czy można bez obaw wybrać się na spacer? Dzięki zamontowanym w różnych częściach miasta czujnikom oraz specjalnej aplikacji można śledzić jakość powietrza

– A tam, gdzie najbardziej śmierdzi, czyli na Nowym Mieście, czujników nie ma

Trzeba zacząć szukać oszczędności, polecam lekturę protokołu posiedzenia komisji budżetowej, gdzie jeden z radnych KO wskazuje na duże koszty organizowania festiwali.

– Jak to, na kulturę będą żałować… Himilsbach im tego nie wybaczy

Następnym razem, gdy Elżbieta Sieradzińska zaprosi kogoś na Aleję Gwiazd Literatury, bierzcie autografy na zapas. Ma kobieta rękę do noblistów, laureatów Nike…

– Jaki światopogląd, taka ręka i tacy nobliści

Lepiej być potomkiem chłopa pańszczyźnianego, niż chodzić na KODowskie manify.

– Kodziarze muszą być potomkami ofiar niechcianych ciąż

W powiecie mińskim trwają przymiarki do stworzenia w okolicach Mińska Mazowieckiego komunikacji powiatowej. Autobusy na ośmiu trasach miałyby obsługiwać sąsiadujące ze sobą miejscowości przez osiem lat. Do zadania zgłosił się tylko jeden chętny.

– I to aż zza Warszawy. A gdzie nasi przewoźnicy?