Spady medialne

Warszawa ma czajkę, Mińsk ma salę kinową... dobrze, że nie śmierdzi.

– Zacznie, gdy okaże się, ile kosztuje remont i kto za niego zapłaci


Obiektywnie trzeba przyznać, że tłum uczestników dożynek zaczął szczególnie gęstnieć około godziny 16.00, kiedy na scenie rozpoczęła się część rozrywkowa w wykonaniu popularnych gwiazd muzyki disco i dance.

– Bo to już nie są dożynki…

Francuskie wydawnictwa prasowe chcą dotacji rządowej sięgającej 170 mln euro rocznie. Uzasadniają swoją prośbę prognozami dalszych spadków dochodów ze względu na topniejące przychody z reklam i coraz słabszą sprzedaż swoich tytułów.

– W Polsce nie będzie problemu, bo większość mediów jest w obcych, czyli niemieckich rękach

Dzisiaj na warkocie widziałam jak jeden z lokalnych liderów PO i jeden z lokalnych liderów PiS jedli sobie z dzióbków. My się spieramy, a oni się śmieją… z nas się śmieją.

– Czas na mądrość przed szkodą, ale kto nam zaręczy, że sprytni są gorsi od naiwnych

Zauważyłem przeglądając program festiwalu Himilsbacha, że to troszkę przypomina taniec z gwiazdami. Z edycji na edycję mamy takie gwiazdy, że muszą dać odpowiednie wprowadzenie, by przybliżyć osiągnięcia innej gwiazdy. Na FH ściągają artyści o których najpierw muszę poczytać w internecie, by wiedzieć kto to…

– Jaki festiwal, takie gwiazdy…

Zachęcam burmistrza aby przespacerował się po pracy w urzędzie ul. Bulwarną… żal patrzeć na nasadzenia, które są zachwaszczone i mocno zaniedbane. Tak samo przy wejściu do parku miejskiego… Pracownicy wydziału zieleni nie pielą rabaty kwiatowej z chwastów, a bezmyślnie polewają chwasty wodą, by lepiej rosły

– Bareja wciąż żywy… szczególnie w Mińsku

A ja uważam to nie fair, niecały rok temu wisiały pani banery w wyborach samorządowych i co? Już wszystko pani zrobiła w powiecie? Ludzie nie są ślepi.

– Nie ma to jak wytyk między oczy…

Panie Pośle, a kto kradł? Może warto w końcu kogoś rozliczyć, bo przez ostatnie 4 lata i po waszym genialnym audycie nie został rozliczony nikt.

– Kiedyś mówili, że k*wa k*wie łba nie urwie

Dwa lata temu gmina Dębe Wielkie wybudowała wodociąg. Obecnie trwa etap przyłączania do sieci mieszkańców (...) Jest jednak problem – brakuje chętnych.

– Dopóki nie będzie opłat za własne źródła wody

Dlaczego RZSW wysyłało nakazy wpłat do nieżyjących już od kilku lat członków? – Ewidencja spółki wodnej jest bardzo skomplikowana. To nie jest tak, że mamy prawo dostępu do wszystkiego – tłumaczy Jacek Zawadka.

– A mogli tylko śledzić naszą kronikę funeralną