Spady medialne

W Mińsku niespodzianka, mimo olbrzymiego zaangażowania burmistrza, aktywistki oraz coraz bardziej vicestarosty z PO, PiS wygrywa o 3 procent.

– Pewnie wódka od pana R. była za ciepła


Jak się namawia do głosowania, to się nie robi takiego bałaganu, jaki jest dzisiaj w Mińsku, że nie można przejechać przez miasto.

– I słusznie. Jedna z obywatelek zadzwoniła aż do OKW, ale wyborów nie unieważnili, mimo że wygrali pisowcy

I myśliwi, i ekolodzy, i rolnicy, i inteligencja, i biedni, i bogaci, i żonaci, i single… nie dali rady Jarkowi. Nie wspominając o tych, co jeżdżą samochodami i co pedałują rowerami.

– A dwie damy wargo-kocowe dostały łupnia. Czyżby za dużo rozwiesiły plakatów…

W dniu wczorajszym, podczas uroczystej gali w Muzeum Emigracji w Gdyni, burmistrz Jaszczuk odebrał wyróżnienie przyznane Gminie Mrozy za 4 miejsce w kategorii gmin miejsko-wiejskich.

– To już z tego Muzeum Emigracji niedaleko do Europy wszelakiej wolności

– Nasza pani senator realizuje się w sposób szczególny na trzech płaszczyznach. Pierwszą jest wsparcie samorządów z jej okręgu, w tym powiatu mińskiego. Drugą, troska o Polonię, a trzecią płaszczyzną jest ogromne zaangażowanie w sprawy polskiej kultury, a także promocję lokalnych i regionalnych inicjatyw kulturalno-turystycznych…

– Zdaniem oczywiście jej sztabu i zwolenników. W terenie zdania są radykalnie inne…

W porównaniu z wyborami samorządowymi czy do polskiego parlamentu unijnych materiałów kampanijnych jest mniej na ulicach.

– Mniej? Może mniej zróżnicowane, ale makulatury nie brakuje

Uczciwość nie jest na tyle popularna, by przekonać wyborców – mówi posłanka Ścigaj z Kukiz’15.

– Teraz w cenie jest soc-populizm za grube pieniądze

Mazowiecki Urząd Celno-Skarbowy w Warszawie odkrył na terenie Mińska Mazowieckiego 28 sztuk nielegalnych automatów do gier hazardowych. Znajdowały się one w pięciu lokalach z fikcyjnymi nazwami świadczonych usług, które były usytuowane w pobliżu centrum miasta.

– To takie raje masażu ciał i portfeli

No proszę i Schetyna przed wyborami o pedofilii sobie przypomniał. Jakoś sobie nie przypominam, żeby wcześniej o tym mówił.

– Sprowokowali go koledzy z frakcji bardziej wysublimowanych zachowań seksualnych