Spady medialne

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział, że po wakacjach w warszawskich szkołach ruszą zajęcia z seks-edukacji.

– Da nam przykład warszawski Rafałek, jak się bawić w doktora bez lalek


– Pielęgniarki starają się rozwiązywać nieporozumienia ugodowo, ale nierzadko dostają burę od pacjentów, którzy niezadowoleni dzwonią też na skargę do NFZ. A potem NFZ krzyczy na nas: – Jak to nie ma miejsca dla pacjenta? – mówi Lidia Walecka-Lipińska, dyrektor przychodni Puls z Mrozów.

– Jak zwykle, bo i tak ważniejsze są pieniądze

 

– Czy wiecie państwo, że gmina Dębe Wielkie jest liderem statystyki pożarów, a szczególnie umyślnego wypalania traw w powiecie mińskim? A najgorsze, że jest na to przyzwolenie społeczne. Każdy wie, kto to robi, ale nikt tego głośno nie powie.

– Nie wiedzą nawet, że pali się na ich polu

 

Prof. Rosati wyjaśniał zebranym na przykład to, że rodzina, wartości chrześcijańskie, czy wysokość zarobków to nie są tematy, w których Unia Europejska ma coś do powiedzenia. Obywatele, niestety, w większości nie zdają sobie sprawy z tego, że Parlament Europejski stanowi ponad połowę przepisów prawa, które w Polsce obowiązują.

– Wystarczy, że odpowiednio zagłosują…

 

Padło pytanie o geriatrię, o politykę senioralną. Tak się składa, że dyrektor mińskiego szpitala pozyskał dofinansowanie do stworzenia Dziennego Domu Opieki Medycznej, gdzie będzie możliwość uzyskania konsultacji geriatrycznej

– Pieniądze są, ale DDOM tak szybko nie powstanie…

 

Będziemy trzecią siłą tych wyborów. Wprowadzimy do Europarlamentu przedstawicieli środowisk narodowych i wolnościowych, którzy upomną się o ochronę życia, własności i wolności…

– Konfederatka Kaja Godek ma nadzieję. To dobrze, gdy nie jest ona matką naiwnych

 

Co ciekawe, w radosny i dość dynamiczny pląs koordynowany przez wolontariuszy Fundacji EBU ruszyli m.in. kandydat do PE Dariusz Rosati i burmistrz Marcin Jakubowski.

– Mają wprawę, więc pląsają. Czasami konwulsyjnie…

 

Mazowiecki Urząd Celno-Skarbowy w Warszawie odkrył na terenie Mińska Mazowieckiego 28 sztuk nielegalnych automatów do gier hazardowych. Znajdowały się one w pięciu lokalach z fikcyjnymi nazwami świadczonych usług, które były usytuowane w pobliżu centrum miasta.

– To takie raje masażu ciał i portfeli

 

No proszę i Schetyna przed wyborami o pedofilii sobie przypomniał. Jakoś sobie nie przypominam, żeby wcześniej o tym mówił.

– Sprowokowali go koledzy z frakcji bardziej wysublimowanych zachowań seksualnych