Spady medialne

Nie lubiła stać w pierwszym szeregu. Wykonywała tzw. cichą robotę. Teraz, kiedy już oficjalnie została dyrektorem, musi się przełamać i być frontmanem.
– Nie da rady, choć feministki chciałyby mieć swoją pałacową frontmankę, albo frontwomen


Mamy zapobiegać alkoholizmowi i mu przeciwdziałać. 70% środków jest przeznaczona dla tych, gdzie problem dotyczy rodzin… na obozy jeżdżą dzieci nauczycieli, radnych, pracowników gminnych jednostek. Czyżby taka skala problemu była w gminie?
– Problem może i jest, ale skalę pomocy określają litry wypitego trunku. Wystarczy tylko dla vipów…

Norweski przyjął nominację dla Jerzego Owsiaka na laureata Pokojowej Nagrody Nobla.
– Stworzy z Bolkiem duet zgrany… orkiestrowy i zawiany

Mogę potwierdzić, że trwają prace przygotowawcze do budowy kolejnego marketu w Mrozach. Co do nazwy sieci, na tym etapie postępowania nie potwierdzam, ale i nie zaprzeczam
– Już nie warto pytać, za czyje pieniądze…

W dniu pogrzebu Jana Olszewskiego odtworzyła się koalicja, która uratowała Polskę przed Kaczyńskimi i Macierewiczem w 1992 roku.
– Jakim silnym musiał być człowiekiem, że aż tylu wstydziło się przyjść na jego pogrzeb

Trzaskowski zrobi z Warszawy tęczowe zagłębie? Jutro podpisze kartę LGBT+.
– I odtworzy paloną wielokrotnie tęczę. Podobno ogniotrwałą…

Prezes TVP Jacek Kurski poinformował RPO, że osoby protestujące przed TVP w żaden sposób nie zastrzegały publikacji ich wizerunku.
– Kto wychodzi na ulicę, ma publiczną twarz i psicę…

Na oficjalnym facebookowym profilu Gminy Mrozy miesiąc temu informowano o śmierci i żałobie narodowej po Adamowiczu. Na informację o śmierci i żałobie po śmierci pierwszego niekomunistycznego szefa polskiego rządu śp. Pana Premiera Jana Olszewskiego i zwolennika lustracji miejsca zabrakło. Przykre…
– Postkomuna w Mrozach ma się dobrze…

Co z normalnym finansowaniem OSP przez nasz dzielny samorząd, czyli gminę Mrozy, a w szczególności pana burmistrza? Czyż nie jest to ich powinność, a wręcz psi obowiązek?
– Psi, choć wyżeł to nie pies ogrodnika

Jak pamiętam, Prezydent RP, gdy uczestniczył we Mszy św., miał miejsce w prezbiterium z fotelem i klęcznikiem. Na pogrzebie usadzono go w piątym rzędzie. Co to ma wspólnego z mową miłości i szacunku dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, której majestat uosabia głowa państwa?
– Amok był wielki i cuchnący